Afery internetowe związane z topowymi twórcami wciąż trwają. Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że krążą spekulacje, iż Wojtek Gola i Boxdel nie pojawią się na FAME MMA 21. Michał miał wspomnieć o tym podczas live'a. Teraz drugi z włodarzy postanowił zabrać głos w sprawie jego relacji z Baronem.

Wojtek Gola o Boxdelu - "Nie potrafię się dłużej gniewać"

W czwartek 4 kwietnia Michał "Boxdel" Baron otworzył pokój na Twitterze, czyli grupową konwersację na żywo. Znalazło się tam kilka popularnych osób, a jedną z nich był drugi z włodarzy FAME MMA Wojtek Gola. Jak wiadomo, ostatnimi czasy ich relacja była pewną niewiadomą. Wojtek postanowił jednak rozwiać wszelkie wątpliwości i wypowiedzieć się na temat tego, jak teraz wyglądają jego kontakty z Boxdelem.

My z Michałem tworzyliśmy FAME od początku. Znamy się długo, dużo razem przeszliśmy. Ja mam tak, że nie potrafię się dłużej gniewać na osoby, które znam, z którymi tyle przeszedłem. Myślę, że nie tylko ja się nie zawsze zachowywałem w jakiś sposób, który mógł być nie okej dla Michała, ale to działa troszkę w dwie strony.

Boxdel potwierdził, że również ma takie zdanie w tej kwestii. Nie był to jednak koniec wypowiedzi. Wojtek kontynuował, mówiąc, że:

Myślę, że przez te 6 lat było między nami tyle, nawet może mocniejszych dram, takich, gdzie się po kilka dni nie odzywaliśmy do siebie, kiedy się nienawidziliśmy i potem znowu się godziliśmy. (...) Ja jak obejrzałem jednego live'a, jak Michał był taki smutniejszy, też się zmartwiłem. (...) Ogólnie się o siebie martwimy, gdy coś się złego dzieje.

Mężczyzna przyznał, że bywały sytuacje, gdy oboje mogli się zachować lepiej, ale nie ukrywa, że jako wspólnicy wspierają się nawzajem. Dodał również, że ciężko się na dobre pokłócić z gościem, który jest jego wspólnikiem, ale również zwyczajnie nie wyobraża sobie zerwania kontaktu z Michałem. Jak widać, między mężczyznami nie ma złej krwi.

Nie mamy jednak pewności, czy panowie pojawią się jako włodarze na rozstrzygnięciu karty walk FAME MMA 21.