Na ostatnim panelu poniedziałkowej konferencji wystąpili między innymi Boxdel, Don Kasjo, Szeliga czy Natan Marcoń. W trakcie transmisji oprócz sprzeczek między zawodnikami z karty walk FAME MMA 20, wywiązała się także ciekawa dyskusja między Wojtkiem Golą a Kasjuszem. Czy dojdzie do walki dwóch włodarzy?

Don Kasjo wyzywa Wojtka Gola do walki

W trakcie trzeciego panelu, Don Kasjo oprócz zaczepek w stronę Boxdela, wyzwał do pojedynku również Wojtka Golę. Przypomniał mu o obiecanej walce i wyznał, że może z nim zawalczyć nawet w MMA.

Kasjusz naciskał na Golę - widać było, że zależy mu na tym starciu. Natomiast Wojtek odpowiadał wymijająco, raz podobał mu się pomysł, a zaraz wymyślał kolejne wymówki. Ostatecznie włodarz FAME MMA poinformował, że to, czy odbędzie się walka, zależy od jego zdrowia. Don Kasjo nie kontynuował już dalej dyskusji, zmienił on sprytnie temat, nawiązując i śmiejąc się z choroby Boxdela.

Póki co, walka nie została potwierdzona ani w jednym procencie. Wojtek Gola także nie wyglądał zbyt chętnie na to starcie, jednak znając federację FAME MMA - wszystko jest możliwe. Dlatego aktualnie pozostało jedynie czekać na oficjalne informacje ze strony organizacji.