Już od dawna wiadomo, że pojedynkiem wieczoru w karcie walk FAME MMA 20 jest zestawienie Don Kasjo vs Boxdel. Zawodnicy podejmą się rewanżu po 2,5 roku od ich pierwszego pojedynku. Od tego czasu bardzo wiele się zmieniło...

Don Kasjo "wyśmiewa" chorobę Boxdela

Po krótkiej sprzeczce Don Kasjo z Golą, Kasjusz nagle przeszedł na temat bulimii Boxdela. Wojtek zwrócił mu uwagę, mówiąc, że nie powinno się żartować z takich rzeczy i wyszło z tego małe nieporozumienie.. Pięściarz tak naprawdę nie wyśmiewał samej choroby, a sposób opowiadania o niej.

- Podcast Wardęga robił o czym innym, a nagle na końcu k**wa masz bulimię, Boxdel masz bulimię. Jap***dole, jakie proste manipulacje. To jest powód, żeby wp***dalać to na koniec odcinka? A tematyka całkiem inna - Pandora Gate, poważny temat i wp***dalać "Aaa, no bo Ty rzygasz, nie.."? [...] Ja się z choroby k**wa nie śmieję.

Kasjusz końcowo wyjaśnił, co miał na myśli - nie spodobał mu się końcowy przekaz ostatniego podcastu Wardęgi z Boxdelem. Film miał na celu wyjaśnienie spraw związanych z Pandora Gate, a do odcinka wrzucono także temat choroby Michała. Wielu widzów odebrało to jako kolejną próbę robienia z siebie ofiary.

Mocne przepychanki między zawodnikami

Zaledwie chwilę później padło pytanie do Michała - kto jego zdaniem ma większą presję, jeśli chodzi o wygraną. Wskazał on Kasjusza, którego dość mocno uruchomiła jego odpowiedź. Między zawodnikami zaczęła się przepychanka słowna. Boxdel nie oszczędzał wyzwisk..

- Ale nie rób z siebie kozaka, bo nie jesteś kozakiem. Zostałeś roz**bany na dwóch ostatnich walkach, Zadora Cię roz***rdolił. Boisz się k**wo jebana małych rękawiczek, straszysz mnie deklasacją, ale nie jesteś nie wiadomo kim, rozumiesz?

Po wymianie zdań zawodnicy wyszli do FACE2FACE - o dziwo, nie doszło do rękoczynów. Kasjo i Boxdel zdążyli jedynie wrócić na miejsce, a znowu zaczęły się przepychanki słowne.

Michał kilkukrotnie zaczepiał przeciwnika, twierdząc, że bez dużych rękawic nie posiada on szans. Jednak temat szybko zmienił się na nieco poważniejszy - Boxdel zaczął zarzucać Kasjuszowi zdradzenie federacji. Wypomniał mu, że jest on oszustem, ponieważ zgodził się na walkę, a następnie uciekł z organizacji bez słowa.