Walką wieczoru KSW 86 będzie czwarty pojedynek Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem. Stawką tego starcia, podobnie jak podczas ostatniej walki, będzie pas mistrzowski w wadze koguciej. Kto wygra walkę Wikłacz vs Przybysz?

Typy na Wikłacz vs Przybysz - KSW 86

Pierwsze starcie wygrał Wikłacz. W drugim górą był Przybysz, jednak w trzecim ponownie lepszy okazał się Jakub Wikłacz. Od zwycięstwa na KSW 77 27-latek pozostaje jednak nieaktywny. Miał on co prawda zawalczyć na KSW Colosseum 2, jednak Werlesson Martins nie zrobił wagi, przez co starcie to zostało odwołane. Przybysz natomiast po przegranej z Wikłaczem zdążył stoczyć już dwie walki. Najpierw pokonał Filipa Macka, a później Islama Djabrailova. Oba te pojedynki zwyciężył przed czasem w trzeciej rundzie.

Pojedynek ten z pewnością będzie niezwykle zacięty. Obaj zawodnicy znają się doskonale, bowiem sumując wszystkie starcia przewalczyli ze sobą już ponad 50 minut. My jednak w naszym typowaniu skłaniamy się minimalnie w kierunku Sebastiana Przybysza.

"Sebić" jest w gazie i w każdym z ostatnich pojedynków prezentował się fenomenalnie. Nawet w przegranej minimalnie walce z Wikłaczem pokazał się z bardzo dobrej strony. Nie bez znaczenia powinna być też regularność startów Przybysza i długi rozbrat z klatką Wikłacza. Przewidujemy jednak niezwykle wyrównany bój, a wygrana aktualnego mistrza również nie będzie żadnym zaskoczeniem. Przy okazji typowania warto również sprawdzić typy na Eskiev vs Śmiełowski.

TYP: Sebastian Przybysz

Kursy na Wikłacz vs Przybysz

Kursy na Wikłacz vs Przybysz, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Pojedynek ten zapowiada się na niezwykle wyrównane starcie. Bukmacherzy widzą w nim jednak dość wyraźnego faworyta. Jest nim aktualny mistrz. Kurs na zwycięstwo Jakuba Wikłacza wynosi 1.65, natomiast wygrana Sebastiana Przybysza została oszacowana na 2.30.

Wikłacz vs Przybysz - zakłady bukmacherskie - KSW 86

Zakłady bukmacherskie na walkę Wikłacz vs Przybysz są dostępne między innymi w firmie LVBET. LVBet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego LVBet.

Zakłady na walkę Wikłacz vs Przybysz znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Typy na Wikłacz vs Przybysz - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Wikłacz vs Przybysz? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET.

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 86. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!