W co-main evencie KSW 86 dojdzie do starcia w wadze średniej. Niepokonany Dominik Humburger zmierzy się z 34-letnim Michałem Michalskim. Kto wygra walkę Michalski vs Humburger?

Typy na Michalski vs Humburger - KSW 86

Typy na Michalski vs Humburger, czyli jak może potoczyć się to starcie? Polak powrócił do startów na KSW 80 po blisko dwóch latach przerwy. Zaprezentował się jednak bardzo dobrze pokonując już w pierwszej rundzie Erikasa Golubovskisa. Humburger natomiast legitymuje się nieskazitelnym bilansem 7-0. Reprezentant Czech w ostatnich walkach pokonał Jorge Bueno przez jednogłośną decyzję oraz na RFA 11 Roberta Maciejowskiego przez TKO w trzeciej rundzie.

Obaj zawodnicy są typami finisherów. Pięć z sześciu ostatnich walk Michalskiego kończyło się już w pierwszej rundzie. Jeśli chodzi o Humburgera to ten 6 z 7 wygranych zaliczył przed czasem. Patrząc na te statystyki skończenie w pierwszej bądź drugiej rundzie wydaje się być wielce prawdopodobne.

TYP: Mniej niż 2,5 rundy

Kursy na Michalski vs Humburger

Kursy na Michalski vs Humburger, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest reprezentant Czech. Kurs na zwycięstwo Dominika Humburgera wynosi bowiem 1.42, a wygrana Michała Michalskiego jest oszacowana na 2.90.

Michalski vs Humburger - zakłady bukmacherskie - KSW 86

Zakłady bukmacherskie na walkę Michalski vs Humburger są dostępne między innymi w firmie LVBET. LVBet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego LVBet.

Zakłady na walkę Michalski vs Humburger znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Typy na Michalski vs Humburger - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Michalski vs Humburger? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET.

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 86. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!