Początkowo na gali KSW 86 miało dojść do walki Szczepaniak vs Michaliszyn. W przypadku wygranej Igora prawdopodobnie byłby on następnym pretendentem do walki o mistrzowski pas. Michaliszyn doznał jednak kontuzji, a jego miejsce zajął Henry Fadipe. Kto wygra walkę Szczepaniak vs Fadipe?

Typy na Szczepaniak vs Fadipe - KSW 86

Typy na Szczepaniak vs Fadipe, czyli co wydarzy się w tym starciu? Fadipe wygrał pięć z sześciu ostatnich walk, jednak przed podpisaniem kontraktu z KSW bił się dla mniejszych organizacji. Artur Szczepaniak w największej polskiej organizacji stoczył trzy starcia. Po dwóch wygranych w pierwszych rundach z Jivko Stoimenovem i Brianem Hooiem poległ w pojedynku o pas mistrzowski z Adrianem Bartosińskim.

Osiem ostatnich walk Szczepaniaka zakończyło się przed czasem. Polak prezentuje bardzo eksplozywny styl, który przekłada się na widowiskowe i szybkie skończenia. Fadipe natomiast w dwóch poprzednich starciach przewalczył pełen dystans. Jednak spośród jego 25 walk zaledwie trzy kończyły się przez decyzję sędziów. Patrząc na te statystyki stawiamy, że pojedynek ten zakończy się przed czasem.

TYP: Walka zakończy się przed czasem

Kursy na Szczepaniak vs Fadipe

Kursy na Szczepaniak vs Fadipe, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów faworytem tego pojedynku będzie reprezentant Polski. Kurs na wygraną Artura Szczepaniaka wynosi bowiem 1.67, natomiast zwycięstwo Henry'ego Fadipe została oszacowana na 2.25.

Szczepaniak vs Fadipe- zakłady bukmacherskie - KSW 86

Zakłady bukmacherskie na walkę Szczepaniak vs Fadipe są dostępne między innymi w firmie LVBET. LVBet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego LVBet.

Zakłady na walkę Szczepaniak vs Fadipe znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Typy na Szczepaniak vs Fadipe - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Szczepaniak vs Fadipe? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET.

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 86. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!