Na KSW kibice będą świadkami niezwykle interesującej walki w dywizji piórkowej. Dojdzie bowiem do starcia Lom-Ali Eskieva z Dawidem Śmiełowskim, czyli odpowiednio drugiego i trzeciego zawodnika w rankingu KSW. Kto wygra walkę Eskiev vs Śmiełowski?

Typy na Eskiev vs Śmiełowski - KSW 86

Typy na Eskiev vs Śmiełowski, czyli co wydarzy się w tym starciu? Śmiełowski przystąpi do tego pojedynku jako niepokonany. "Królik" legitymuje się nieskazitelnym bilansem 10-0. Trzeba jednak zaznaczyć, że Śmiełowski już kilkakrotnie dosłownie cudem ratował swoje zero w rekordzie. Często przegrywał bowiem na punkty, jednak finalnie udawało mu się skończyć rywala przed czasem.

W przypadku walki z Eskievem o podobny scenariusz będzie niezwykle trudno. Niemiec czeczeńskiego pochodzenia to niezwykle doświadczony zawodnik i naszym zdaniem ma on przewagę w każdej płaszczyźnie nad Dawidem Śmiełowskim. Polak będzie miał co prawda lepsze warunki fizyczne, jednak Eskiev potrafi skracać dystans i dobrze czuje się zarówno w wymianach stójkowych jak i w parterze. Dość zdecydowanie stawiamy na Eskieva.

TYP: Lom-Ali Eskiev

Kursy na Eskiev vs Śmiełowski

Kursy na Wikłacz vs Przybysz, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Pojedynek ten zapowiada się na niezwykle wyrównane starcie. Bukmacherzy widzą w nim jednak dość wyraźnego faworyta. Jest nim aktualny mistrz. Kurs na zwycięstwo Jakuba Wikłacza wynosi 1.60, natomiast wygrana Sebastiana Przybysza została oszacowana na 2.34.

Eskiev vs Śmiełowski - zakłady bukmacherskie - KSW 86

Zakłady bukmacherskie na walkę Wikłacz vs Przybysz są dostępne między innymi w firmie LVBET. LVBet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego LVBet.

Zakłady na walkę Wikłacz vs Przybysz znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Typy na Eskiev vs Śmiełowski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Wikłacz vs Przybysz? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET.

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 86. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!