Podczas gali KSW 85 odbędą się aż dwie walki, w których stawką będzie mistrzowski pas. W pierwszej z nich o pryw w dywizji półciężkiej powalczą Ibrahim Chuzhigaev oraz niepokonany Bogdan Gnidko. Kto wygra walkę Chizhigaev vs Gnidko?

Chizhigaev vs Gnidko - zakłady bukmacherskie - KSW 85

Zakłady bukmacherskie na walkę Chizhigaev vs Gnidko są dostępne między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85

 

Zakłady na walkę Chizhigaev vs Gnidko znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Chizhigaev vs Gnidko

Kursy na Chizhigaev vs Gnidko, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Faworytem jest aktualny czempion Ibrahim Chuzhigaev. Kurs na zwycięstwo pogromcy Tomasza Narkuna wynosi 1.65, natomiast zwycięstwo Bogdana Gnidko zostało oszacowane na 2.30.

Typy na Chizhigaev vs Gnidko - KSW 85

Typy na Chizhigaev vs Gnidko, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Rekord Bogdana Gnidko jest imponujący. Ukrainiec ma na koncie dziesięć wygranych, ale wrażenie robi przede wszystkim to, że każde starcie zwyciężył już w pierwszej rundzie. Chuzhigaev natomiast jest na fali ośmiu wygranych, z których dwa ostatnie odniósł w KSW.

W tej walce stawiamy na Chuzhigaeva. Gnidko jest młody, agresywny i dynamiczny, jednak już w walce z Kijańczukiem wyszły pewne braki Ukraińca. Chuzhigaev jest zdecydowanie bardziej doświadczony i wątpliwe, że da się zaskoczyć na początku walki. Przewidujemy, że Gnidko właśnie na początku starcia będzie miał największą szansę, jednak po szalonym początku aktualny mistrz powinien przejąć kontrolę nad pojedynkiem. Przy okazji typowania warto również sprawdzić typy na Parnasse vs Ruchała.

TYP: Ibrahim Chuzhigaev

Typy na Chizhigaev vs Gnidko - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Chizhigaev vs Gnidko? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET.

ksw 85

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 85. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!