W walce wieczoru KSW 85 odbędzie się walka o pas mistrzowski w wadze piórkowej. Tymczasowy czempion, Robert Ruchała, zmierzy się z mistrzem Salahdinem Parnassem. Kto wygra walkę Parnasse vs Ruchała?

Parnasse vs Ruchała - zakłady bukmacherskie - KSW 85

Zakłady bukmacherskie na walkę Parnasse vs Ruchała są dostępne między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET). LVBet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85

 

Zakłady na walkę Parnasse vs Ruchała znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Parnasse vs Ruchała

Kursy na Parnasse vs Ruchała, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest aktualny mistrz. Kurs na zwycięstwo Salahdina Parnasse wynosi 1.30, natomiast wygrana Roberta Ruchały została oszacowana na 3.65.

Typy na Parnasse vs Ruchała - KSW 85

Typy na Parnasse vs Ruchała, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Starcie to zapowiada się niezwykle pasjonująco. Robert Ruchała jest bowiem niepokonany, natomiast Salahdine Parnasse w swoim rekordzie ma tylko jedną porażkę i aktualnie jest na fali czterech zwycięstw, w tym trzech przed czasem.

Mimo fantastycznej passy Polaka, w tej walce stawiamy na Parnassa. Francuz z walki na walkę prezentuje się coraz lepiej i wydaje się, że różnica klas między nim a Ruchałą jest zbyt duża. Co prawda niepokonany Polak już nie raz udowadniał, że jest w stanie sprawić niespodziankę, jednak według nas Salahdine Parnasse jest zdecydowanie bardziej kompletnym i poukładanym zawodnikiem. Przy okazji typowania warto również sprawdzić typy na Chizhigaev vs Gnidko.

TYP: Salahdine Parnasse na punkty

Typy na Parnasse vs Ruchała - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Parnasse vs Ruchała? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET.

ksw 85

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 85. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!