Choć Co-Main Event FAME MMA 20, w którym Don Kasjo pokonał Boxdela, przyniósł nam tyle emocji, to przyszedł czas na najważniejszą walkę wieczoru. W Main Evencie i Finale turnieju K-1 zmierzyli się Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka oraz Josef Bratan. Tylko jeden z nich zgarnął 1,5 miliona złotych!

Wiewiór niejednogłośnym zwycięzcą finału K-1 FAME MMA 20!

Na tę walkę czekali wszyscy. To Wiewiórka według bukmacherów miał zostać zwycięzcą turnieju. W przeciwieństwie do pozostałych starć turnieju, to miało się odbyć na pełnym dystansie. Ze strony Bratana już na początku pojawiło się wiele kopnięć. Co ciekawe, sędzia przerwał starcie, by zwrócić mu uwagę na niecenzuralne słowa, które Josef kierował w stronę Wiewiórki.

W drugiej odsłonie Wiewiór starał się znaleźć sposób na to, by dotrzeć do Bratana. Finalnie udało mu się trafić, co doprowadziło do liczenia. Dzięki temu kolejna runda zakończyła się na jego korzyść, co dało remis ze strony sędziów, którzy zsumowali punkty z dwóch rund.

Finalnie po przewalczeniu trzech pełnych odsłon niejednogłośnym zwycięzcą zostaje Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka! Mężczyzna wygrał Main Event FAME MMA 20 oraz finał turnieju K-1 i oczywiście 1,5 miliona złotych! Zawodnik przyznał, że zainwestuje swoje pieniądze w nieruchomości.