FAME MMA 20 przygotowało masę pojedynków, jednak jednym z tych najbardziej wyczekiwanych był Co-Main Event. Po przegranej Daro Lwa z Xayoo, do oktagonu wszedł Michał "Boxdel" Baron oraz Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Kto okazał się lepszy?

Don Kasjo pokonał Boxdela w Co-Main Evencie FAME MMA 20

Jak wiadomo, potencjalnym zwycięzcą tej walki według bukmacherów był Don Kasjo. Walka niosła za sobą tyle emocji, że widownia nie chciała mrugać. Już na samym początku było widać całą masę ciosów ze strony Kasjusza, choć Boxdel skutecznie wykorzystał gardę do obrony.

Życiński trafił Boxdela kolanem w klinczu, jednak na rozerwaniu to Baronowi udało się trafić. W drugiej odsłonie pojawiały się ciosy ze strony obojga zawodników, lecz to Kasjusz skraca dystans. Boxdel trafił rywala w krocze, co dało chwilę przerwy, jednak Życiński zauważył zmęczenie przeciwnika i szybko rozpoczął kontynuację pojedynku. Trzecia runda zaważyła o starciu.

Z całokształtu starcia wynikało, że to Kasjusz zwycięży. Finalnie po podejrzanie długim liczeniu głosów niejednogłośnym zwycięzcą został Kasjusz "Don Kasjo" Życiński! Zwycięzca do kolejnego pojedynku wyzwał Wojtka Golę lub Arkadiusza Tańculę!

Obserwujcie wyniki na żywo FAME MMA 20 i znajdzie rezultaty każdej walki tego wieczoru!