W 2024 roku w Niemczech odbędą się Mistrzostwa Europy, a jak wiadomo awans na tak prestiżowy turniej dla wielu niżej notowanych reprezentacji to ogromna nobilitacja. O wyjazd na EURO ubiega się naturalnie reprezentacja Polski, jednak po serii fatalnych meczów awans jest na razie daleki. Jakie jeszcze czekają nas mecze i kto powalczy z kim?

Typy na Euro 2024 - Co obstawiamy?

Zespoły walczące w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 podzielone zostały na 10 grup, w których znajduje się po pięć lub sześć drużyn. Reprezentacja Polski trafiła do grupy E razem z Albanią, Mołdawią, Wyspami Owczymi i Czechami. U większości bukmacherów obstawiać możecie zakłady na to, kto awansuje z danej grupy na EURO 2024 w Niemczech. To jedne z najpopularniejszych zakładów na eliminacje do turnieju. Co jeszcze możemy obstawiać w przypadku rozgrywek?

  • Klasyczne rynki 1X2
  • Liczbę bramek w danym meczu
  • Popularne zakłady BTTS
  • Strzelców goli, a także króla strzelców eliminacji do EURO
  • Handicapy
  • Statystyki, takie jak liczba kartek, fauli, czy rzutów rożnych

To tylko kilka z najpopularniejszych opcji zakładów dostępnych na eliminacje do Mistrzostw Europy w Niemczech. Przed obstawianiem warto zorientować się, którzy bukmacherzy oferują najwyższe kursy na zdarzenia, a także gdzie można liczyć na bonusy bez depozytu. Na naszej stronie znajdziecie aktualną rozpiskę.

Jak obstawiać eliminacje na Euro 2024?

W październiku czeka nas kolejna przerwa reprezentacyjna, podczas której rozegranych zostanie wiele meczów eliminacji do EURO 2024. Bardzo ciekawie zapowiadają się starcia Hiszpanii ze Szkocją, Holandii z Francją, czy też Belgii ze Szwecją. To znakomita okazja do postawienia kuponów. Jak to zrobić i co warto obstawiać podczas eliminacji do EURO 2024?

Najpierw należy posiadać zarejestrowane konto u jednego z legalnych bukmacherów. Następnie odpowiednio przeanalizować rynki i statystyki i wybrać, jakie zdarzenie jest najbardziej prawdopodobne. W przypadku eliminacji do Mistrzostw Świata między drużynami bardzo często bramki padają z obu stron. A zdarzenie BTTS to szansa 50% na trafienie, a nie 33% jak w przypadku klasycznych rynków 1X2, czy inaczej wygrany/przegrany. Jakie jeszcze są najpopularniejsze rodzaje zakładów, które warto wziąć pod uwagę?

  • Under/Over
  • Handicapy
  • Liczba rzutów rożnych, lub fauli
  • Strzelcy bramek

Mecze eliminacji do EURO 2024 rzadziej kończą się niespodziewanymi rezultatami. Dużo częściej mamy do czynienia z niespodziankami w przypadku spotkań ligowych. Dlatego też warto zainteresować się tymi rozgrywkami, póki jeszcze trwają eliminacje.

Kursy na Euro 2024

Mimo że do EURO 2024 pozostało jeszcze wiele czasu i nie znamy wszystkich uczestników turnieju, już teraz dostępne są kursy na wiele różnych zdarzeń związanych z nim. Warto przyjrzeć się przede wszystkim kursom na zwycięzcę Mistrzostw Europy. Faworytem w oczach bukmacherów jest reprezentacja Francji. Wysoko wycenia się również szanse Anglii i Niemców.

Kiedy znani będą już wszyscy uczestnicy turnieju, a także składy grup finałów, zakłady na to, kto awansuje do kolejnej rundy będą się cieszyć sporą popularnością wśród graczy. Darmowe typy bukmacherskie na te zdarzenia, a także wiele innych rynków znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce Typy Dnia.

Oferta bukmacherów na Euro 2024

Mistrzostwa Europy są na tyle ważnym turniejem, że wszyscy legalni bukmacherzy starają się przygotować dla swoich użytkowników jak najatrakcyjniejsze oferty. Niekiedy nawet niewielka różnica w kursach jest w stanie przyciągnąć graczy do danego operatora. Istotną rolę odgrywają również promocje, których spodziewamy się na okazję EURO 2024 prawdziwego wysypu.

Kiedy poznamy już wszystkich uczestników turnieju finałowego, otrzymamy również odpowiedzi na to, jakie typy zdarzeń przygotowali dla nas bukmacherzy. Przede wszystkim spodziewamy się wielu bonusów, a także szerokiej oferty zakładów na statystyki meczowe, a także indywidualne osiągnięcia zawodników.

Darmowe typy na Euro 2024

Finały EURO 2024, które rozgrywane będzie w Niemczech zbliżają się wielkimi krokami. Niedługo powinniśmy poznać już pełne zestawienie uczestników, a także podział na grupy. Wtedy też będziemy mogli pokusić się o pierwsze propozycje typów bukmacherskich, które warte będą rozważenia. Podczas turnieju na pewno nie zabraknie niespodzianek, a na takowych zdaniem wielu doświadczonych graczy, zarabia się najlepiej.