Nadszedł długo wyczekiwany weekend. Klasyczne już sobotnie i niedzielne popołudnia przyniosą liczne rozstrzygnięcia i wiele sportowych emocji. Już o 13:30 wystartuje angielska ekstraklasa. Czeka nas pojedynek Bournemouth z Liverpoolem. Dziać będzie się też w Bundeslidze, gdzie Bayern Monachium zagra z Augsburgiem. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje bonus, w ramach którego możemy otrzymać nawet trzy freebety o łącznej wartości 60 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Trzy freebety na weekend

Sobotni wieczór przyniesie również wiele innych interesujących pojedynków. Na zachodzie Europy, we francuskiej Ligue 1, Brest zmierzy się z Paris Saint-Germain. W Polsce szczecińska Pogoń zawalczy z Zagłębiem Lubin. W niższej lidze czeka nas pojedynek grającej coraz lepiej Wisły Kraków z GKS Tychy. Jak widać, oferta jest szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebety o łącznej wartości nawet 60 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. W dniach 10.03 – 12.03.2023, należy dokonać depozytu min. 50 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 50 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Niezależnie od wyniku kuponu, gracz otrzyma freebet 10 pln. Za dokonanie kolejnego depozytu min. 50 pln i zagranie drugiego kuponu spełniającego powyższe wymogi gracz otrzyma freebet 20 pln. Za ponowienie powyższych kroków gracz otrzyma freebet 30 pln. Łącznie gracz może otrzymać 60 pln freebetu. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z kursem poj. zdarzenia 1.30 w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.