Przed nami już dwunasta edycja gali Gromda. Organizacja ta wiedzie prym wśród federacji promujących walki na gołe pięści. Na gali Gromda 12 zobaczymy wiele emocjonujących starć i z pewnością każdy fan brutalnych walk na gołe pięści znajdzie coś dla siebie. Czy można obejrzeć galę Gromda 12 za darmo? Gdzie oglądać Gromda 12 za darmo?

Gromda 12 - Stream Free Online

Gala Gromda 12 za darmo? Czy to możliwe? To pytanie zadają sobie fani w całej Polsce. Niestety aktualnie nie ma możliwości, aby zobaczyć gale organizowane przez Gromdę za darmo. Organizacja od pierwszej edycji postawiła na transmisje za pośrednictwem pay-per-view.

Gromda 12 - Darmowa Transmisja z Pierwszej Walki?

W przeszłości Gromda starała się zachęcić widzów do wykupienia gali i transmitowała początek wydarzenia na swoim kanale YouTube. Zazwyczaj mogliśmy zobaczyć pierwsze starcie, a kolejne walki były pokazane wyłącznie w systemie PPV. Teraz jednak federacja Gromda zrezygnowała z tej formy promocji i cała karta walk Gromda 12 zostanie wyemitowana wyłącznie w systemie pay-per-view.

Cała gala Gromda 12 za darmo?

Cała gala Gromda 12 za darmo? Aktualnie nic nie wskazuje na to, abyśmy w przyszłości mogli oglądać wydarzenia spod szyldu Gromdy za darmo. Aktualnie, aby obejrzeć wszystkie walki gali Gromda 12, trzeba kupić pakiet PPV na oficjalnej stronie federacji. Przed galą zobaczymy jednak studio, które zostanie wyemitowane w otwartym kanale YouTube Gromdy.

Sprawdź także - PPV Gromda 12