Gromda 12, czyli czas na kolejne wydarzenie z brutalnymi walkami na gołe pięści. Jak wyglądają wyniki gali Gromda 12?

Gromda 12 Wyniki - Kto wygrał 03.03.2023

O tym, kto wygrał walki Gromda 12, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 3 marca 2023 roku. Właśnie na ten dzień zaplanowana została gala Gromda 12. W piątek dowiedzieliśmy się między innymi tego, kto wygrał Gromda 12 turniej oraz sześć interesujących superfightów.

Zanim dowiedzieliśmy się tego, kto wygrał Gromda 12, mogliśmy wytypować pojedynki u bukmachera LVBet (odbierz kod promocyjny LVBet), będącym jedynym serwisem udostępniającym kursy na galę Gromda 12.

Gromda 12 Wyniki

Gromda 12 to przede wszystkim turniej główny. Zmierzyło się w nim osiem "bijoków" z Polski oraz zza granicy. W ćwierćfinale wystąpili Dominik "Suchy" Suchecki, Patryk "Rocker" Libuszewski, Dustin "Taeddy" Rabiega, Stephen "Problem" Weldon, Daniel "Bodzio" Pacyniak, Karol "Mnich" Franc, Christian "Popeye" Oheim oraz Jarosław "Dynamit" Kuśmierski.

Do półfinału przeszli Dominik "Suchy" Suchecki, który zmierzył się z Danielem "Bodzio" Pacyniakiem oraz Dustin "Taeddy" Rabiega walczący z Jarosławem "Dynamit" Kuśmierskim.

Tradycyjnie już wyniki Gromda 12 zawierają zarówno rezultaty walk turniejowych, mistrzowskich, jak i superfightów. W tej ostatniej kategorii swoje umiejętności zaprezentowali: Arman "Arman" Amiryan", Milanko "Kalashnikov" Puranovic, Krzysztof "Żołnierz" Ryta, Jurij "Jurij" Sinenkov, John "Bad John" Ferguson, Sebastian "Scarface" Skiermański, Piotr "Capo" Półchłopek, Rob "Big Rob" Cunningham, Randy "Kofi King" Randayn, Przemysław "Reksio" Rekowski, Simon "Savage" Henriksen oraz Jakub "Kajfasz" Sorota.

Gromda 12 Wyniki gali

Wyniki gali Gromda 12 to nie tylko wyniki walk, ale z perspektywy organizatorów również rezultaty sprzedażowe. Gromda od początku działalności jest bowiem transmitowana w systemie PPV. Z racji tego, że to już 12. gala Gromda, wygląda na to, że wyniki Gromda są naprawdę przyzwoite, jeśli chodzi o aspekty finansowe. Gdyby tak nie było, z pewnością Mariusz Grabowski i spółka nie kontynuowaliby tego projektu tak długo.

Gromda 12 Wyniki walk

Wyniki walk Gromda 12 poznaliśmy w piątkowy wieczór. Kto zgarnął 100 tysięcy złotych, a kto musiał pogodzić się z porażką? Kto skradł show, jeśli chodzi o superfighty? Odpowiedzi na te pytania poznaliśmy już 3 marca.

Turniej główny:

Ćwierćfinały

 • Dominik "Suchy" Suchecki pokonuje Patryka "Rocker" Libuszewskiego przez TKO, runda I
 • Dustin "Taeddy" Rabiega pokonuje Karola "Mnich" Franca przez TKO, runda II
 • Daniel "Bodzio" Pacyniak pokonuje Stephena "Problem" Weldona przez poddanie, runda I
 • Jarosław "Dynamit" Kuśmierski pokonuje Christiana "Popeye" Oheima przez niezdolność do kontynuowania pojedynku jego rywala, runda I

Półfinały

 • Dominik "Suchy" Suchecki pokonuje Daniela "Bodzio" Pacyniaka przez poddanie, runda V
 • Dustin "Taeddy" Rabiega pokonuje Jarosława "Dynamit" Kuśmierskiego przez poddanie, runda II

Finał

 • Dustin "Taeddy" Rabiega pokonuje Dominika "Suchy" Sucheckiego przez poddanie, runda III

Superfighty:

 • Arman "Arman" Amiryan" pokonuje Milanko "Kalashnikov" Puranovica przez TKO, runda I
 • Krzysztof "Żołnierz" Ryta pokonuje Jurija "Jurij" Sinenkova przez poddanie, runda I
 • Sebastian "Scarface" Skiermański pokonuje Johna "Bad John" Fergusona przez TKO, runda I
 • Piotr "Capo" Półchłopek pokonuje Roba "Big Rob" Cunninghama przez niezdolność rywala do kontynuowania pojedynku, runda II
 • Przemysław "Reksio" Rekowski pokonuje Randy'ego "Kofi King" Randayna przez TKO, runda III
 • Simon "Savage" Henriksen pokonuje Jakuba "Kajfasz" Sorotę przez niezdolność do kontynuowania pojedynku rywala, runda II