Gala Gromda 12 odbędzie się już 3 marca. Piątkowe wydarzenie z pewnością dostarczy kibicom wielu emocji. Ile trzeba zapłacić za transmisję Gromda 12? Gdzie oglądać Gromda 12?

PPV Gromda 12

Gromda 12 będzie składać się z klasycznego turnieju, który widzimy na każdej edycji Gromdy, ale także z kilku innych interesujących pojedynków. Wszystkie z nich możemy typować u bukmachera LvBet (zobacz: kod promocyjny LvBet). Wszystkie gale organizowane przez federację Gromda są transmitowane w systemie pay-per-view. Organizacja, aby zachęcić do kupna transmisji z całego wydarzenia, udostępnia za darmo studio i ceremonię otwarcia. Z tej formy promocji korzystają także inne federacje. Dostęp do gali można wykupić na stronie gromda.tv

Gdzie obejrzeć transmisję PPV Gromda 12?

Całą galę Gromda 12 będzie można obejrzeć wyłącznie w systemie PPV. Aby oglądać transmisję Gromda 12 na żywo, należy wejść na stronę gromda.tv, zarejestrować konto i wykupić dostęp do transmisji.

Sprawdź także - karta walk Gromda 12

PPV Gromda 12 - Cena transmisji

Ile kosztuje transmisja Gromda 12? Gala Gromda 12 odbędzie się w systemie PPV i jest to jedyny legalny sposób na to, żeby obejrzeć w akcji brutalne pojedynki na gołe pięści. Dostęp do wydarzenia jest dostępny w trzech różnych pakietach.

  • Najtańszy z nich to wariant Basic. Jego cena to 34,99 i w ramach tej ceny otrzymujemy dostęp do transmisji gali w jakości 720p oraz dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny.
  • Drugi, wariant Premium, kosztuje 39,99. Dodatkowe pięć złotych daje nam możliwość odtworzenia wydarzenia w jakości 1080p, a także dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni.
  • Jest również możliwość wykupienia pakietu VIP. Jego cena to 44,99. Otrzymam w jego ramach to samo co w wariancie Premium oraz dostęp do zapisu z gali GROMDA 10 na 7 dni od momentu zakupu.

Początek transmisji Gromda 12 o godzinie 19:00. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie gromda,tv.

PPV Gromda 12 - Czy można obejrzeć galę za darmo?

Aktualnie organizacja Gromda nie przewiduje transmitowania swoich gal za darmo. Dostęp do każdego wydarzenia największej organizacji walk na gołe pięści w Polsce jest możliwy wyłącznie dzięki wykupieniu pay-per-view.