Gra bez podatku - jak to działa?

Chociaż wszelkie promocje bukmacherów przyjmują nazwę „gry bez podatku”, w rzeczywistości istota oferty nie ma nic wspólnego z unikaniem płacenia należności fiskusowi. Osoby, które pierwszy raz stykają się z tym zagadnieniem, mogą łatwo zostać wprowadzone w błąd i uważać propozycję zawierania kuponów bez podatku jako zabiegi mijające się z prawem. W rzeczywistości, pomimo nieco mylącej nazwy, w Totolotek wygrana bez podatku nie niweluje konieczności zapłaty 12% podatku od każdego zakładu. Ta jest odprowadzana automatycznie przez bukmachera do urzędu skarbowego. Jednak w przypadku wygranej, Totolotek powiększa ją o kwotę uiszczoną wcześniej na poczet zobowiązania podatkowego. W związku z tym konsekwencje finansowe podatku pozostają dla gracza całkowicie zniwelowane. U bukmachera Totolotek gra bez podatku stanowi zatem przysługę dla typerów, pozwalając im na zdobywanie większych wygranych i cieszenie się z dodatkowych możliwości inwestycyjnych. Osobom początkującym gra bez podatku w Totolotku może nie wydawać się szczególnie interesująca pod kątem wielkości kwot finansowych.

Brak podatku i bonus Totolotek

Przyzwyczajeni do bonusów powitalnych podwajających wpłacane środki na depozycie, wartość 12% wygranej może się wydawać znikoma. Rzeczywistość jest jednak zgoła odmienna. Bonusy powitalne mają charakter wyłącznie jednorazowy, a oferta Totolotek bez podatku obowiązuje stale. Przy dużej liczbie skutecznie obstawionych kuponów, zwiększenie każdej wygranej przyniesie w długim terminie kolosalne korzyści dla każdego gracza. Dlatego tak istotne staje się wybieranie bukmachera na podstawie analizy długoterminowej współpracy. Prosta kalkulacja finansowa pomaga w podjęciu decyzji. Promocja na grę bez podatku stanowi jeden z tych obszarów, który niesie bardzo duże pozytywne skutki dla typerów.

Na czym polega gra bez podatku w Totolotku?bez podatku totolotek

Totolotek wprowadził dosyć proste zasady na obstawianie bez podatku. Oferta Totolotek bez podatku polega na zawieraniu kuponów według określonych przez bukmachera wytycznych, aby dołączenie do promocji odbyło się automatycznie. Wówczas ewentualna wygrana zostanie bez jakichkolwiek dalszych czynności zwiększona o wartość 12% z zapłaconego wcześniej podatku.

Podstawowym warunkiem skorzystania z promocji staje się rejestracja konta w serwisie internetowym bukmachera. Promocja Totolotek bez podatku obowiązuje wyłącznie w sieci. Dlatego osoby wciąż dokonujące zakładów w punktach stacjonarnych, będą musiały podjąć niewielki wysiłek rejestracji. Nie ma tu jednak powodów do obaw. Proces rejestracji konta tymczasowego, które uprawnia do dokonywania zakładów na całe spektrum oferty, zajmuje zaledwie kilka minut. Wprawdzie wypłata środków z wygranej wymaga już posiadania pełnej funkcjonalności konta stałego, jednak nawet to nie wiąże się z długotrwałym procesem. Przesłanie bukmacherowi skanu dowodu osobistego uruchamia etap weryfikacji danych osobowych, który w dni powszednie następuje przeważnie w ciągu kilku godzin.

Posiadając pełnowartościowe konto typerskie, można już przystąpić do obstawiania spotkań. Gra bez podatku w Totolotku od 2018 roku możliwa jest przez cały czas. Dlatego też u bukmachera Totolotek Happy Hour w ogóle nie występuje. Dokonywanie zakładów bez podatku bukmacher oferuje w trybie 24/7. Totolotek dołączył tym samym do nielicznego grona podmiotów z najbardziej preferencyjnymi warunkami tej promocji. W jej zakres wchodzi pełna oferta zakładowa – zakłady przedmeczowe oraz typowanie live.

Warunki dołączenia do gry

Warunkiem dołączenia do gry bez podatku staje się zawarcie kuponu na stawkę minimalną 20 zł. Na kuponie musi znaleźć się przynajmniej 7 zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.21. Promocja nosi nazwę "Bonus King Size". Maksymalnie możemy zwiększyć wygraną o 66% przy 30 zdarzeniach na kuponie AKO, a minimalnie o 5% przy 5 trafionych typach. Widać zatem, jak bardzo niewygórowane są te wymogi, co znacznie podnosi atrakcyjność całej oferty bukmachera. Z punktu widzenia finansowego, dużo bardziej opłacalna staje się gra u bukmachera oferującego niemal nieograniczoną grę bez podatku, niż u podmiotów, które nie dają takiej możliwości. Warto natomiast wiedzieć, że w Totolotek wygrana bez podatku nie podlega kumulacji na skutek dołączenia do niej innego rodzaju promocji zwiększającej wygrane.

W Totolotek gra bez podatku obowiązuje w pojedynkę i nie może być łączona. Dni, w których bukmacher aktywuje inne mechanizmy promocyjne, takie jak Gram Grubo, Gram Grubo Reprezentacja czy Gram Grubo Europejskie Puchary, również powodują wstrzymanie standardowej wersji na grę bez podatku w ramach typów zakładów objętych nową promocją. W dalszej części artykułu omówimy właśnie te ciekawie brzmiące promocje, które same w sobie niosą wiele korzyści dla graczy.

Sprawdź: Oferta Totolotek

Totolotek gra bez podatku – Gram Grubogram grubo totolotek

Promocje typu „Gram Grubo” dotyczą rozgrywek piłki nożnej i udostępniają ciekawe warunki na grę bez podatku. Przykładowo, oferta "Gram Grubo Reprezentacja" pozwala na zwiększenie wygranej o 12% dla zakładów dokonanych na wybrane mecze reprezentacji Polski. Wymogi odnośnie do kuponu stają się tu niezwykle atrakcyjne. Wystarczy dokonać zakładu na tylko 1 zdarzenie po kursie minimalnym 2,00 i stawce min. 20 zł. Trzeba przyznać, że mało kto daje tak szerokie możliwości typowania w ramach promocji na grę bez podatku. Mecze piłki nożnej w wykonaniu polskiej reprezentacji zawsze cieszą się ogromnym obłożeniem w zakładach bukmacherskich. Dlatego bardzo niski próg wejścia dla oferty Totolotek gra bez podatku prezentuje się niezwykle interesująco.

Standardowa wersja Gram Grubo obowiązuje w piątki, kiedy to można obstawiać wydarzenia piłkarskie całkowicie bez podatku. Wygrana zostanie powiększona o wartość 12%. Dlatego często klienci bukmachera Totolotek piątek bez podatku, traktują jako dodatkową fiestę typerską, a wolumen dokonywanych zakładów zdecydowanie wzrasta. W Totolotek piątek bez podatku, znany pod nazwą Gram Grubo, niesie ze sobą świetne możliwości inwestycyjne, dlatego korzystanie z promocji w tym dniu tygodnia rekomendowane jest zarówno nowym, jak i doświadczonym graczom.

Z kolei oferta „Gram Grubo Europejskie Puchary” dotyczy rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Z racji tego, że mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy odbywają się we wtorki, środy i czwartki, również promocja Gram Grubo Europejskie Puchary została dopasowana do tego harmonogramu. Zasady pozostają dalej takie same. Jedno zdarzenie na kuponie, kurs 2,00 lub większy, a gra bez podatku stoi otworem. W Totolotek Happy Hour obowiązuje okresowo, jednak takie oferty jak Gram Grubo jeszcze bardziej zwiększają atrakcyjność promocji.

Sprawdź: Totolotek SPORTY WIRTUALNE – plusy i minusy

✔️ Ocena gry bez podatku w Totolotkugra bez podatku totolotek

Nie ulega już chyba żadnej wątpliwości, że dla bukmachera Totolotek gra bez podatku, stała się skutecznym narzędziem do poszerzania wpływów. Bardzo cieszy fakt, że coraz większa liczba bukmacherów zdaje sobie sprawę z potencjału marketingowego, jaki daje dostarczanie graczom atrakcyjnych warunków obstawiania. Okazuje się bowiem, że dużo skuteczniejsza od fajerwerków reklamowych staje się solidna oferta, okraszona promocjami na preferencyjnych warunkach, z których może skorzystać każdy użytkownik. Dzięki temu, że w Totolotek gra bez podatku została otwarta w pełnym wymiarze czasu, a same warunki pozostają bardzo przystępne, wielu graczy na co dzień uzyskuje wygrane powiększone o kwotę 12% zapłaconego uprzednio podatku.

Bukmacher Totolotek ponosi z tego tytułu realne koszty, gdyż musi wypłacać dziesiątki tysięcy złotych większych wygranych. Jednak w zamian zyskuje zadowolenie i uznanie typerów, czego efekty już widać w postaci zwiększonego ruchu w serwisie internetowym. Oby przykład gry bez podatku u takich bukmacherów jak Totolotek został skopiowany przez każdego organizatora zakładów wzajemnych.

Zobacz: Podatek od Totolotka


1. Czy na Totolotku da się grać bez podatku?
Tak, na Totolotku można grać bez podatku.
2. Czy grożą mi konsekwencje prawne za grę bez podatku?
Gra bez podatku u bukmachera jest pewnego rodzaju przenośnią. Podatek jak wiadomo, trzeba zapłacić. Bukmacher, który oferuje grę bez podatku, płaci ten podatek z własnej kieszeni, odciążając portfel klienta.