Totolotek aplikacja — skąd ją pobrać i jak zainstalować?

Zanim odpowiemy na te pytania skąd pobrać apk i jak zainstalować, warto wiedzieć, że istnieją dwie wersje, przeznaczone dla różnych urządzeń. Aplikacja Totolotek Android jest przeznaczona do smartfonów i tabletów, na których zainstalowano system operacyjny Android, rozwijany przez firmę Google. Z tego rozwiązania korzysta obecnie większość producentów sprzętu mobilnego. Aplikację Totolotek iOS przygotowano natomiast dla posiadaczy iPhone'ów, iPadów oraz innych produktów marki Apple, korzystających z własnego systemu operacyjnego. W zależności od tego, na jakim urządzeniu chce się obstawiać, należy pobrać właściwą wersję, a następnie postępować według wskazówek. Plik instalacyjny Totolotek Android znajduje się na stronie internetowej bukmachera w odpowiednio opisanej zakładce. Wystarczy go pobrać i otworzyć, po wcześniejszym pozwoleniu na instalowanie aplikacji spoza sklepu Google. Totolotek iOS jest natomiast dostępny w App Store, skąd można pobrać go tak samo, jak inne aplikacje.

Aplikację mobilną Totolotek Android pobierzesz klikając poniższy obrazek

Totolotek aplikacja dla graczy

Po zainstalowaniu aplikacji trzeba ją uruchomić, a następnie zalogować się na swoje konto. Osoby, które jeszcze go nie mają, muszą je założyć. Najprościej zrobić to na stronie bukmachera w zakładce Totolotek rejestracja. Pamiętaj, aby podczas wypełniania formularza, odpowiedzieć twierdząco na pytanie o przyznanie bonusu powitalnego Totolotek. Warto to zrobić, ponieważ wówczas otrzymuje się na start dodatkowe 500 zł od depozytu oraz podczas specjalnej promocji freebet bez depozytu. Po wysłaniu formularza i potwierdzeniu adresu e-mail można już logować się do Totolotek apk. Tam czeka kolejny bonus, tym razem dostępny wyłącznie dla użytkowników aplikacji mobilnej. Aby go odebrać, wystarczy wpłacić przez aplikację depozyt o wartości od 20 do 49 zł, a otrzyma się drugie tyle do wykorzystania na zakłady obstawiane za jej pomocą.

Z promocji mogą korzystać zarówno klienci używający Totolotka Android, jak i Totolotek iOS, które różnią się tylko systemem operacyjnym, z jakim współpracują. Jest to okazja, która pojawia się w Totolotku okresowo, także nie zawsze nowi gracze mogą z niej skorzystać.

✔️ Co oferuje Totolotek aplikacja?Aplikacja mobilna Totolotek

Bonus od depozytu to nie jedyny powód, by zdecydować się na pobranie aplikacji. To oczywiście stanowi zachętę, jednak przysługuje tylko raz. Warto zatem przyjrzeć się funkcjom, które będą dostępne przez cały czas. Totolotek aplikacja mobilna zapewnia przede wszystkim dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych oraz zakładów na żywo. Szczegółowe filtry ułatwiają przeglądanie wyłącznie interesujących nas zdarzeń. Aplikacja pokazuje również wyniki jeszcze trwających lub zakończonych meczów. Ponadto, umożliwia szybkie dokonywanie wpłat i wypłat, za pomocą najpopularniejszych metod płatności. Wśród dodatkowych funkcji znajduje się skaner kuponów papierowych. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia natomiast opcja Touch ID, czyli logowanie za pomocą czytnika linii papilarnych. Dostęp do aplikacji dzięki odciskowi palca uniemożliwia korzystanie z niej niepowołanym osobom, a jednocześnie zabiera mniej czasu niż wpisywanie hasła.

Totolotek aplikacja — zalety oraz wady apki

Jedna z największych zalet, które odróżniają ten produkt od propozycji innych bukmacherów, to możliwość kontaktu z biurem obsługi klienta z poziomu aplikacji. Dostępne są aż trzy opcje:

  • czat na żywo,
  • formularz mailowy,
  • kontakt telefoniczny.

Warto też wspomnieć o takich korzyściach, jak specjalny bonus dla użytkowników, intuicyjna obsługa, dostęp do wszystkich zakładów z oferty, w tym także tych na żywo oraz szybkie wpłaty i wypłaty. Totolotek aplikacja mobilna ma też pewne wady, jak brak transmisji wydarzeń, ograniczenia wysokości wpłat oraz wypłat, a także — w przypadku Totolotek iOS — współpraca wyłącznie z urządzeniami z systemem iOS 10.3 lub wyższym. Trzeba też dodać, że aby korzystać z aplikacji Totolotek, rejestracja jest konieczna, ale można jej dokonać na stronie i w samej aplikacji. Część tych niedogodności zapewne zostanie poprawiona przy późniejszych aktualizacjach, a już teraz liczne zalety przykrywają te nieznaczne wady, które wielu graczom w ogóle nie będą przeszkadzać.

Zobacz także:


1. Czy bukmacher Totolotek posiada aplikację mobilną?
Jeden z najstarszych polskich bukmacherów podobnie jak konkurenci posiada własną aplikację mobilną, która w opinii klientów tej firmy działa nieco lepiej, niż strona internetowa. Z pewnością warto więc z niej skorzystać.
2. Jak pobrać aplikację Totolotka?
W zakładce na stronie internetowej bukmachera dostępna jest aplikacja dla użytkowników systemu Android, a w sklepie App Store można pobrać apkę na iOS.