Totolotek rejestracja 

zakładanie konta totolotek

Proces zakładania konta na Totolotku jest tak samo prosty, jak na innych bukmacherach. Tak naprawdę wystarczą do tego dwie rzeczy. Musimy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać własne konto bankowe, na które będzie można wypłacić wygrane pieniądze. Cały przebieg rejestracji jest bardzo prosty. Po wejściu w panel rejestracji Totolotek  każe nam podać kilka danych. Są to na przykład:

  • imię i nazwisko,
  • nasz obecny adres zamieszkania,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu,
  • numer PESEL,
  • datę urodzenia oraz kilka innych ważnych informacji.

Nasz wiek i wprowadzone wcześniej dane potwierdzamy poprzez wysłanie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Następnie ustawiamy login/nick oraz hasło, które niewątpliwie będą konieczne do wejścia na nasz profil. Potem jest czas na zapoznanie się z regulaminem bukmachera i zaznaczenie kilku zgód odnośnie do przetwarzania danych osobowych. Gdy wykonamy powyższe polecenia, otrzymamy na e-mail link aktywacyjny, w który musimy wejść. Wtedy system nas weryfikuje. Jeśli przejdziemy ten proces pomyślnie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby kliknąć totolotek logowanie i zacząć korzystać z usług tej firmy.

W międzyczasie musimy zdecydować czy chcemy otrzymać bonus powitalny, czy też nie. Po wykonaniu tej czynności zaznaczamy na samym dole dwie zgody i klikamy przycisk „ukończenie rejestracji”. Teraz czas na etap końcowy, czyli potwierdzenie kodu aktywacyjnego. Należy wejść na adres e-mail podany w formularzu i kliknąć link, który otrzymaliśmy od Totolotka. Wówczas nasze konto zostanie aktywowane. Od teraz możemy wcisnąć na stronie Totolotka logowanie i rozpocząć obstawianie. Jednakże, jeśli chcemy cieszyć się ze wszystkich funkcji, należy uzupełnić konto o zdjęcie bądź skan dowodu osobistego. Można to zrobić w trakcie procesu rejestracji lub już po aktywacji konta. Czyli ogólnie rzecz biorąc, widać, że Totolotek rejestracji nie utrudnił w żaden sposób.

Totolotek – rejestracja bez dowodu

Coraz większa część bukmacherów decyduje się wprowadzić do swojego repertuaru rejestrację bez użycia dowodu osobistego. Jednym z nich jest marka działająca nieprzerwanie na rynku polskim od 1992 roku, czyli Totolotek. Rejestrację bez dowodu, można zamienić określeniem "konta tymczasowego". Jeśli ktoś potrzebuje prędko założyć konto i nie wie, czy zostanie ono wystarczająco szybko zweryfikowane, to zakłada właśnie takie konto, do utworzenia którego potrzebne jest zaledwie kilka danych, np. numer PESEL czy numery dowodu osobistego. Konto tymczasowe ciągnie za sobą pewne ograniczenia, co prawda możemy skorzystać z oferty powitalnej, ale żeby wypłacić pieniądze z salda depozytowego, trzeba zweryfikować konto, czyli wysłać skan/zdjęcie dowodu osobistego. Innym ograniczeniem jest maksymalna stawka, która na Totolotku wynosi do 5 000 zł. Ogólnie rzecz biorąc, możliwość, którą dostajemy między innymi od najstarszej firmy w Polsce oferującej zakłady wzajemne, jest bardzo w porządku. Jednakże obecnie u większości bukmacherów weryfikacja konta zajmuje bardzo krótki okres, do 10-15 minut, więc założenie konta w normalny sposób nie zajmuje zbyt długo, a mamy od razu do dyspozycji wszystkie funkcje.

Rejestracja Totolotek — co gracz za nią otrzyma?

Niewątpliwie jedną z rzeczy, dla których zakładamy konta u różnych bukmacherów, jest bonus powitalny. U jednych jest to zakład bez ryzyka, u innych natomiast bonus od pierwszej bądź też kolejnych wpłat. Jeśli wybierzemy opcję „TAK, chcę bonus powitalny!”, otrzymamy 100% od pierwszej wpłaty, do aż 500 zł! Aby skorzystać z tej promocji, trzeba jeszcze spełnić kilka mniejszych warunków. Nasze konto musi zostać pozytywnie zweryfikowane oraz pierwsza wpłata powinna wynieść minimum 20 zł. Aby przenieść pieniądze z konta bonusowego na depozytowe, należy obrócić otrzymaną kwotą i środkami depozytowymi 3-krotnie. Do obrotu zaliczają się te kupony, na których znajdą się minimum 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1,35. Postęp można sprawdzić w zakładce „bonusy zestawienie”.


1. Czy warto założyć konto na Totolotku?
Tak, warto założyć konto na wielu bukmacherach, żeby można było sprawdzić na własnej skórze, który bukmacher najlepiej spełnia nasze oczekiwania.
2. Czy muszę wysyłać zdjęcie dowodu przy rejestracji?
Niestety tak, ze względu na przepisy w Polsce bukmacher Totolotek ma obowiązek sprawdzić twój wiek, robiąc to za pomocą dowodu.