Kod Promocyjny Totolotek | 20 PLN Bez Depozytu

0
kod promocyjny totolotek

Kod promocyjny Totolotek 2018: ZT720

Kod Promocyjny Totolotek – 20 PLN bez depozytu na start! To świetna okazja do przetestowania zakładów bukmacherskich Totolotek. Jeśli chcesz odebrać bonus, zarejestruj się z użyciem kodu bonusowego: ZT720. Po pełnym przeprowadzeniu weryfikacji przez obsługę Totolotka, stwórz swój kupon i zaznacz pole „Bonus”.
Jest to bonus, który nie wymaga depozytu, czyli żadnej wpłaty. Podlega zatem  warunkom 3-krotnego obrotu z co najmniej jednym zdarzeniem z kursem 2,0+ na kuponie, zanim będzie możliwa wypłata środków (czyli zanim dokonasz wypłaty, konieczne jest zagranie kuponów a łączną sumę stawek 60 pln; np 6 zakładów po 10 PLN – w czasie maksymalnie 30 dni)

Zarejestruj się na legalnym bukmacherze Totolotek


Bukmacher bez podatku

Totolotek to jeden z dwóch legalnych bukmacherów (obok Fortuny), u którego  codziennie grasz bez podatku  – dzięki bonusowi Gram Grubo, i właśnie to jest największym plusem bukmachera! Mimo że kurs czasem wychodzi mniejszy niż u konkurencji, często dzięki zredukowaniu podatku ewentualna wygrana jest wyższa. To sprawia, że opłaca się grać na Totolotku.

Totolotek Bonusy

Bukmacher bez podatkuTotolotek Kod promocyjny

Kod Promocyjny Totolotek – Bonus powitalny

Jest to bonus z depozytem – od pierwszej wpłaty na koncie.
Szczegóły wyświetlą się po kliknięciu w poniższy obrazek.

Totolotek Kod promocyjnykod promocyjny totolotek: ZT720

Bezpieczny kupon

Znowu nie wszedł jeden mecz? BezpiecznyKupon = jeden błędny typ = zwrot 10x stawki!

Zaznacz opcję SafeBet przed puszczeniem kuponu. Warunki:

  • Wyłącznie zwykłe kupony AKO
  • Minimalny kurs łączny: 150
  • Maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia: 5.0
  • Stawka maksymalna: 300 złotych
  • Wygrana w przypadku jednego błędu: Stawka x 10 x podatek
  • Bezpieczny kupon nie jest dostępny w zakładach Live

Na przykład: postaw kupon za 15 PLN z kursem łącznym 200 a jeśli tylko jeden mecz zepsuje kupon, wygrywasz 150 pln (15pln x 10)

Aplikacja

Totolotek posiada aplikację na system Android oraz iOS.

Pełna oferta Live i Prematch – Graj kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś pełną ofertę live i prematch zakładów bukmacherskich Totolotek. Oferujemy Ci ponad 6 000 zakładów live w miesiącu i ponad 20 000 zakładów każdego dnia. Wpłaty
Dotpay – Zasil swoje konto w prosty sposób! Wpłaty na konto przez DotPay, w tym szybkie e-przelewy 24/7 i obsługa ponad 30 banków.
Wygrane – Wypłać wygrane pieniądze przez przelew bankowy z poziomu aplikacji. Szybko, pewnie i bezpiecznie.
Quickbet – Brakuje Ci pomysłu na zakład? Nie masz czasu na zapoznanie się z całą ofertą? Dzięki opcji QuickBet określasz za ile chcesz zagrać, ile i kiedy chcesz wygrać, a po chwili propozycja kuponu będzie dla Ciebie gotowa. Mobilny
Livetracker – Bądź jeszcze bliżej zakładów live! Śledź na żywo boiska i korty, aby łatwiej typować wyniki wydarzeń sportowych z całego świata.
Rejestracja oraz edycja Konta – To wszystko zajmie Ci chwilę. Wszystko można zrobić w aplikacji.

Aplikację pobierzesz klikając poniższy obrazek

Aplikacja Totolotek

Totolotek wpłata Paysafecard

Jedną z opcji szybkiej wpłaty, mając pieniądze w ręku a nie na koncie bankowym jest Paysafecard. Czym jest Paysafecard? – elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych. Jest to bardzo popularna forma płatności szczególnie wśród gamer’ów, ale i bukmacherce zdarzają się osoby, które uwielbiają tę opcję. PSC nabywamy w prosty sposób: Wchodzimy do sklepu (lub kiosku) i przy ladzie prosimy o Paysafecard (dostępne nominały: 20, 30, 50, 100, 300). Stosunek ceny wynosi 1:1, czyli za nominał 20 pln płacimy oczywiście 20 złotych, więc obędzie się bez dodatkowych prowizji.

Totolotek godziny otwarcia

Przedstawiamy standardowe (nie licząc świąt/dni wolnych ustawowo) godziny otwarcia punktów naziemnych Totolotek w roku 2018:

godz otwarcia Totolotek

Legalny Bukmacher

Totolotek – od 1992 roku organizator zakładów wzajemnych w Polsce. Działalność gospodarcza prowadzi jest w oparciu o Ustawę o grach hazardowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 165, ze zm.) na podstawie zezwoleń i regulaminów zakładów wzajemnych przyznawanych przez Ministerstwo Finansów RP.

Potrzebna pomoc? Zgłoś się do naszego konsultanta
Skontaktuj się
Rating: 4.7/5. From 15 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o