Trzecia od końca walka na CLOUT MMA 1 należała do Tomasza Sarary oraz Jaya Silvy. Panowie musieli przebić poprzednie starcia, gdyż widownia miała niedosyt po walce Labryga vs "Crazy" Załęcki. Widownia skandowała nazwisko Polaka już od samego początku. Kto jednak wygrał ten pojedynek?

Tomasz Sarara wygrywa z Jayem Silvą na CLOUT MMA 1

Już od początku było widać, że faworytem tego starcia był nikt inny, jak Tomasz Sarara. Mężczyzna wręcz polował na Jaya Silvę, który bez wątpienia czuł na sobie presję przegranej. Choć wielu twierdziło, że walka zakończy się po pierwszej rundzie, jednak do tej sytuacji wcale nie doszło. Było jednak widać, że to Polak jest tym, który przegrywa pierwszy etap.

W kolejnej rundzie Sarara już od początku dążył do zakończenia się całego starcia. Pojawiło się dużo niskich kopnięć z obu stron, które trafnie dochodziły. Doszło również do kilku wymian, jednak widownia oczekiwała na rozwiązanie w rundzie trzeciej. W jej trakcie po mocnej wymianie ciosów doszło do kopnięcia w krocze Silvy. Z tej racji doszło do przerwy.

Po wznowieniu pojawiło się kilka mocnych kopnięć ze strony Sarary, a po jego silnych ciosach doszło do liczenia, jednak Silva powrócił do walki. Kiedy już doszło do przewalczenia 3 rund, werdykt był jednoznaczny. Jednogłośnym zwycięzcą został Tomasz Sarara!

Wyniki z CLOUT MMA 1 na żywo są już dostępne!