Trzeci panel konferencji Prime MMA 8 zaczął się bardzo ofensywnie pomiędzy trzema zawodnikami. Olejnik od razu zaatakował słownie Arka, po czym po chwili do konfliktu dołączył również Paweł Jóźwiak. Wszyscy panowie pojawili się na karcie walk Prime MMA 8.

Konflikt zawodników

Pierwszy, który sprowokował całą tę sytuacje był Olejnik, nazywając Arka Tańculę "Arkaszka" oraz mówiąc, że jest u niego na podwórku i musi dopiero się zaaklimatyzować w rodzinie Prime.

Ty jesteś u mnie na podwórku stary weź się ogarnij tutaj trochę kultury, ale że ja mówię prawdę to ty stary… on mówi, że na szybko będziesz leciał to kurde chyba wszystko się zgadza, szybki arkaszka będzie no to wiesz on lubi. Chodzi o to, że Arkaszka musi się zaklimatyzować w rodzinie Prime musi zobaczyć, że jest dużo niżej i musi się zachowywać… tutaj talerz na ciebie czeka, ale niestety po konferencji dopiero… - Olejnik

Olejnik potem dodał, że Arek nie wytrzymuje, bo nie ma psychy do tego. Po chwili do dyskusji dołączył Paweł Jóźwiak, mówiąc, że po Japczanie jest następny w kolejce. Wytknął mu też jego wpisy, które publikuje na Twitterze.

Czytałeś te odklejki na Twitterze widziałeś co on wpie***la na Twitterze? To jest portal, którego powinni mu zabronić z korzystania. Tam się tak odkleja nie dość, że non stop siedzi i cały czas Twitter masakra Arek odłóż Twittera.

Na co wszystko Arek odpowiedział, że ma ze sobą 3 najmocniejsze, jakie znalazł na rynku, testy na obecność substancji psychoaktywnych. Jednak skończyło się na tym, że żaden z zawodników nie podjął się próby zrobienia tych testów.