Jakiś czas temu w Internecie było głośno o długach Tomasza Chica. Chodzi konkretnie o niepłacenie czynszu za mieszkanie, z którego uzbierało się aż 50 tysięcy złotych zaległości. Wiele osób poruszało ten temat, lecz Tomek od zawsze uważał, że nic złego nie zrobił.

Szalony Reporter kontrowersyjnie o długach Chica

Jak wiadomo, nazwisko Tomasza Chica znajduje się na karcie walk Prime MMA 8. Federacja słynie z kontrowersji, a także nietypowych zawodników, dlatego prawdopodobnie nie przeszkadza im reputacja Tomka.

Niedawno Szalony Reporter przeprowadził wywiad z Tomkiem - oczywiście został poruszony temat długów. Jak się okazało, zaległości Chica wynosiły aż 50 tysięcy złotych. Jednak według Reportera również nie było to dużo, skoro zawodnik wynajmował mieszkanie od korporacji, a nie od prywatnej osoby.

Fakt był taki, że ty miałeś tą zaległość, tam się nazbierało z 50 tysięcy. Tylko że to by było dużo dla właściciela, który ma jedno mieszkanie, a z tego co mówisz to była korporacja, która miała dużo mieszkań i to dla nich aż taki problem nie był.

Sam Tomasz również stwierdził, że jego długi nie stworzyły żadnego problemu. Co więcej, jego zdaniem wszyscy, którzy nagłaśniali ten temat w Internecie, robili to jedynie w celu nabicia sobie zasięgów jego wizerunkiem.