Już 10 lutego będziemy świadkami 20 jubileuszowej gali FAME MMA. Oznacza to masę emocji i zdecydowanie emocjonujące pojedynki. Choć karta walk FAME MMA 20 jest niemal kompletna, to z racji charakteru sportów walki trzeba się liczyć ze zmianami. Z powodu kontuzji jednego z zawodników, doszło do ogłoszenia zastępstwa.

Pasternak vs  Parke już na FAME MMA 20 - Kwieciński się tłumaczy!

Według pierwotnej karty pojedynków na wspomnianą galę mamy szansę oglądać kartę główną, Main Event oraz Co-Main Event, ale również turniej K-1. W jednej z tych zaplanowanych walk Alan Kwieciński miał stoczyć walkę z Michałem "Wampirem" Pasternakiem. Do tego zestawienia jednak nie dojdzie, gdyż pierwszy z wymienionych doznał kontuzji.

W tej sytuacji jednak organizatorzy nie pozostawili nas bez odpowiedzi. FAME niemal natychmiastowo ogłosił, że w takiej sytuacji Pasternak stanie do starcia z Normanem Parke. Pojedynek został zaplanowany w formule MMA i ma toczyć się przez 3 rundy trwające po 3 minuty. Co ciekawe, komentujący ogłoszenie sugerowali, że Kwieciński przestraszył się swojego rywala. Alan zdementował plotki, komentując:

"Absolutnie się nie „obsrałem” w życiu nikogo się nie boję. Zaraz Wam wstawiam na story wyniki badań z rezonansu. TA WALKA SIĘ ODBĘDZIE napewno w tym półroczu, zostaje przeniesiona na następną galę"

Możemy zatem spodziewać się, że pojedynek Pasternaka z Kwiecińskim odbędzie się w niedalekim odstępie czasowym od najbliższej gali. Wiele osób nie może się doczekać, bo starcie Wampira ze Storminem to raczej sportowa walka.