Sponsorzy FAME MMA to niezwykle ważna część każdej gali i okresu dzielącego kolejne wydarzenia spod szyldu FAME MMA. Kto sponsoruje FAME MMA? Jaki bukmacher jest sponsorem FAME MMA?

Kto sponsoruje FAME MMA?

sponsorzy fame mma

Pierwsza gala FAME MMA odbyła się w czerwcu 2018 roku w Koszalinie. Wszyscy bardzo sceptycznie podchodzili do pomysłu organizowania gal, wówczas jeszcze kojarzącymi się głównie z patostreamami i szeroko pojętą „patologią”. Sami organizatorzy nie do końca wiedzieli, czego się spodziewać, gdyż nie mieli porównania czy punktu odniesienia do innego tego typu wydarzenia.

Skoro organizatorzy nie wiedzieli, czego się spodziewać, również sponsorzy nie byli szczególnie chętni do angażowania się w coś tak kontrowersyjnego. Podczas pierwszej gali sponsorów reklamujących się w klatce było dwóch – bukmacher LV BET i HotPay, system płatności internetowych.

W związku z dobrym odbiorem i sukcesem sprzedażowym, z czasem na galach FAME MMA chciało angażować się coraz więcej firm. Zgodnie z artykułem na Wikipedii, w 2019 roku do grona sponsorów dołączyły następujące marki: Extreme Hobby, Tipeo, Preorder, SFD, High Life, Patriotic i Zoodoptuj.

Zmiana bukmachera

O tym, jak ważne dla FAME MMA są reklamy, najlepiej świadczy fakt, że regularnie, czy to przy galach, czy innych programach na żywo, przedstawiana jest lista sponsorów FAME MMA. W czerwcu 2020 roku doszło do ważnej zmiany z perspektywy rynku bukmacherskiego. FAME MMA zmieniło bowiem głównego bukmachera, który obsługuje na wyłączność gale FAME MMA. W miejsce LV BET wskoczył Betclic.

Zobacz także: Kod promocyjny Betclic

Sponsorzy FAME MMA

Fame MMA sponsoring

Rok 2020 to nie tylko zmiana bukmachera FAME MMA, ale również poszerzenie listy sponsorów, których reklamy pojawiają się na galach FAME MMA. Do wymienionych wcześniej sponsorów dołączyli w 2020 roku: Golden Bow Solutions, Premium Cars, 5 posiłków dziennie, Nexx Developer, Denley oraz KRUK’s Different. Patronem medialnym gal FAME MMA został Super Express, a partnerem technicznym firma StormCloud. Z kolei patronem medycznym – MML Centrum Medyczne.

Jak widać, lista sponsorów FAME MMA jest naprawdę imponująca. Chętnie na galach FAME MMA reklamują się firmy z różnych branży – od odżywek dla sportowców, przez katering, aż po wypożyczalnię luksusowych samochodów. Nic dziwnego – kolejne gale FAME MMA okazują się ogromnym sukcesem, a organizatorom udało się pozbyć łatki tych, którzy „promują patologię”.

FAME MMA 9

W marcu 2021 roku odbyła się gala FAME MMA 9, podczas której zmierzyli się między innymi Marcin Malczyński i Jakub „Kubańczyk” Flas. Stawką ich walki był mistrzowski pas w wadze średniej. Kolejne wydarzenie organizowane pod szyldem FAME MMA było z pewnością doskonałym oknem wystawowym dla sponsorów. Gale FAME MMA sprzedają się doskonale, jeśli chodzi o sprzedaż PPV. Mówi się, że organizatorzy sprzedają na każdą galę nawet kilkaset tysięcy PPV, raz po raz bijąc kolejne rekordy popularności i zatrudniając dzięki temu coraz to większe gwiazdy, które następnie rywalizują w FAME MMA.

Kto jest głównym sponsorem FAME MMA? Głównym sponsorem FAME MMA jest bukmacher Betclic. Ile FAME MMA sprzedaje PPV na każdą galę? Dokładnych informacji nie mamy, lecz mówi się, że organizatorzy sprzedają na każdą galę nawet kilkaset tysięcy PPV.