Czy może być coś piękniejszego niż środek tygodnia ze słynną Ligą Mistrzów? W obecnej kolejce tych rozgrywek Manchester City zmierzy się z Borussią Dortmund, a Real Madryt podejmie RB Lipsk. Nudzić nie będą się również entuzjaści francuskiej Ligue 1, a to dlatego, że w Champions League Paris Saint-Germain zagra z Maccabi Haifa. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższe dni będą obfitować w emocje. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje dwa bonusy do wyboru. Jak skorzystać z promocji?

Selekcjoner bonusów

Równie ciekawie zapowiada się starcie Benfici z Juventusem. Włoska ekipa walczy o wyjście z grupy, a ich sytuacja jest naprawdę kiepska. Ten mecz to coś więcej niż walka o trzy punkty – to starcie, które może zadecydować o wielu zmianach w drużynie z Turynu. Bukmacher Fortuna oferuje dwa bonusy do wyboru. Jeden wynoszący 50 pln w punktach FKP za wygrany kupon i drugi, dzięki któremu możemy zgarnąć 20 pln w razie przegranego kuponu. Jakie są warunki promocji? Warto odwiedzić sekcję typy dnia

W dniu 25.10.2022, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu za minimum 20 lub 50 pln z kodem „Bonus1” lub „Bonus2”, a następnie, w ciągu 12h, postawić kupon . Bonus 1 to zakład bez ryzyka – gdy przegrasz, otrzymasz 20 pln w punktach FKP. Stawka powinna wynieść przynajmniej 20 pln. Bonus 2 to dokładka – gdy kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma 50 pln w punktach FKP. Stawka powinna wynieść przynajmniej 50 pln. Kupony muszą być zakładami typu Solo lub AKO. Dokładka musi mieć minimalny kurs łączny wynoszący 3,50. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Oba bonusy dotyczą tylko oferty przedmeczowej – zakład bez ryzyka wymaga wyłącznie zdarzeń złożonych za pomocą betbuildera, a dokładka przynajmniej jednego zdarzenia złożonego za pomocą betbuildera. Można wybrać tylko jeden bonus!