Już 17 czerwca 2023 roku obejrzymy nowe oblicze widowiska, jakim jest gala High League 7 Grand Prix. Obejrzymy zarówno turniej zawodników losowanych do walk, jak również superfighty. Środowa konferencja potwierdziła, że w jednym z nich w oktagonie zawalczy Michał Pasternak oraz Tomasz Sarara. Kto wygra ten pojedynek?

Tomasz Sarara vs Michał Pasternak - High League 7

Federacja High League po raz kolejny zaskoczyła mocnymi nazwiskami w swojej karcie walk. Pojawiło się zarówno kilka nazwisk w turnieju, jak i nowe Superfighty, jak choćby Edzio Rap vs Koro. Jedna z gorętszych walk na High League 7 Grand Prix została ogłoszona. W oktagonie bowiem zamierzy się Tomasz Sarara z Michałem Pasternakiem. Jak będzie wyglądać starcie pod kątem wybranej formuły?

Jak donoszą organizatorzy w ogłoszeniu, mężczyźni zawalczą w Boksie, wyposażeni w rękawice do MMA. Co więcej, całość będzie trwała 3x3 minuty. Oczywiście, może być tak, że trzeciej rundy nie się nie doczekamy. Przy tak mocnych przeciwnikach nawet stójka może być mordercza. Pojawiły się również komentarze ze strony internautów, którzy bacznie obserwują coraz to nowe ogłoszenia. Co mieli do powiedzenia?

Niektórzy narzekają na to, że walka odbędzie się w Boksie, jednak tutaj kontruje federacja, podkreślając, że dzięki temu pojedynki będą bardziej wyrównane. Pojawiło się również uznanie w stronę Wampira, z racji faktu, że w tym miesiącu stoczył już walkę podczas Fame MMA 18. Oczywiście wśród większości pojawia się uznanie dla naprawdę trafnego wystawienia zawodników do starcia.