Wczorajsza konferencja dała nam wiele ogłoszeń odnośnie do poszczególnych miejsc w karcie walk Prime Show MMA 5. Jakiś czas temu poznaliśmy jedną uczestniczkę gali, Ewę Piątkowską, która ma zawalczyć z mężczyzną. Tym razem federacja postanowiła ogłosić pierwszą walkę kobiet w tej edycji. Podczas wydarzenia Sandra S zawalczy z Wiolką!

Sandra S vs Wiolka - Walka kobiet na Prime Show MMA 5

Aktualne zestawienia na gali Prime Show MMA 5 rozgrzewają widzów do czerwoności. Organizacja postanowiła wykorzystać wiele nazwisk, które są teraz na świeczniku. Następnie wystawili je do walki, a my będziemy z tego mieli niezapominane show. Mowa, chociażby o tym, że Prezes FEN zawalczy w dwóch w walkach podczas wydarzenia. W walce kobiet natomiast Sandra S zmierzy się z Wiolą.

Jest to pierwsza walka kobiet podczas tej edycji. Aktualnie Sandra "Sandra S" Szymoszyn jest jednym z popularniejszych nazwisk w Internecie za sprawą swojej piosenki. Kobieta miała już okazję walczyć na MMA VIP, ale jej wystąpienie skończyło się porażką. Wiola Kotelecka ma za sobą jedną wygraną i jedną przegraną. W tej walce to jej przeciwniczka będzie miał więcej do udowodnienia.

W tej sytuacji nie mogło się obejść bez opinii widzów o takim ogłoszeniu. Okazuje się, że nie każdemu podoba się obecność Wiolki w tej walce. Wiele osób twierdzi, że nie przyniesie ona federacji nowych widzów, bo sama ich nie ma. Sandra S natomiast jest zawodniczką, którą rzeczywiście wielu chce zobaczyć w trakcie starcia. O jego przebiegu dowiemy się już 1 lipca 2023.