Jakiś czas temu wspominaliśmy o udziale Prezesa Fen w Prime Show MMA 5. Parę dni później miał zostać ogłoszony jego przeciwnik, natomiast zostało to przesunięte, a w zamian dowiedzieliśmy się, że Ewa Piątkowska zawalczy z Pushbarberem. Teraz organizatorzy przedstawili, z kim zmierzy się Paweł Jóźwiak i będzie to niejeden zawodnik, a aż dwóch!

Jóźwiak w dwóch walkach na Prime Show MMA 5

Jak wiadomo, od kilku dni krąży skandal wokół federacji High League. W tej sytuacji wielu internatów zarzucało organizacji Prime, że nie wykorzystuje tego zamieszania na swoją korzyść. Organizatorzy wzięli to sobie do serca. Na gali Prime Show MMa z numerem piątym będziemy mogli zobaczyć starcie Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim. Jak wiadomo, drugi z mężczyzn miał brać udział w High League 7, które zawieszono.

Obaj panowie mają mocne charaktery, więc ich starcie może być ciekawe. Okazuje się jednak, że jeśli Prezes FEN wygra tę walkę, to przystąpi on do kolejnego pojedynku. Przerwa między jednym wejściem do oktagonu a drugim będzie trwała 30 minut. Podczas opisywanej gali mężczyzna zmierzy się z Ernestem "Red" Ivandą. Czy podoła dwóm przeciwnikom? Dwa pojedynki na jednym wydarzeniu to spore wyzwanie.

Jak można się domyślać, opinia internautów na temat takiego obrotu spraw jest zdecydowanie pozytywna. Oczywiście wiele osób wątpi w to, że Paweł Jóźwiak pokona Murana lub, że będzie w stanie wyjść do kolejnej walki z nowym przeciwnikiem. Inni martwią się o zdrowie RED-a, gdyż mają wątpliwości, czy ten sobie poradzi. Mimo to organizatorom udało się wzbudzić zaskoczenie i ekscytację przyszłych widzów.