Walka Patryk „Ryba” Karaś – Oleg Riaszeńczew na FAME MMA 9 otworzyła kartę walk gali. Kto wygrał walkę Patryk „Ryba” Karaś – Oleg Riaszeńczew? Opis walki Patryk „Ryba” Karaś – Oleg Riaszeńczew – jak przebiegła?

Patryk „Ryba” Karaś – Oleg Riaszeńczew FAME MMA 9

Patryk „Ryba” Karaś i Oleg Riaszeńczew na FAME MMA 9 otworzyli galę i stoczyli pierwszy pojedynek sobotniego wieczora. Często jednak jest tak, że zawodnicy z początkowych walk kradną show i dają niezwykle widowiskowe starcia - tak było tym razem!

 

 

 

Kto wygrał walkę Patryk „Ryba” Karaś – Oleg Riaszeńczew?

O tym, kto wygrał walkę Patryk „Ryba” Karaś – Oleg Riaszeńczew, przekonaliśmy się w sobotę wieczorem. Wcześniej wiedzieliśmy natomiast, kto powinien ten pojedynek wygrać zdaniem bukmacherów. Faworytem tego starcia (kurs 1.42) był „Ryba”, który w FAME MMA wcześniej stoczył jedną, wygraną walkę z Filipem „Filipkiem” Marcinkiem. Kurs na wygraną Olega wynosił 2.45. Reprezentant Ukrainy również miała na swoim koncie jeden występ w FAME MMA, ale zakończony spektakularnym nokautem na nim – z Kamilem Hassanem.

Wynik Patryk „Ryba” Karaś – Oleg Riaszeńczew

Wyniki walki Patryk „Ryba” Karaś – Oleg Riaszeńczew od początku pozostawał wielką niewiadomą. Obaj zawodnicy chcieli zrobić wszystko, żeby zapisać wygraną w FAME MMA i od samego początku ostro ruszyli do przodu. Jak się okazało, większymi umiejętnościami wykazał się "Ryba".

Opis walki Patryk "Ryba" Karaś - Oleg Riaszeńczew

Dwie pierwsze rundy przebiegały pod dyktando zawodnika z Ukrainy. Oleg przeważał zarówno w stójce, jak i w parterze, gdzie w drugim starciu był o krok od poddania rywala trójkątem nogami. Jak się jednak okazało, więcej siły - mimo przegrywania na punkty - zostało Rybie, który w trzeciej rundzie poddał rywala duszeniem. Wygrał przegraną walkę!

Patryk "Ryba" Karaś pokonał Olega Riaszeńczewa przez poddanie, runda 3

Przeczytaj: Podsumowanie gali Fame MMA 9