Niedawno mogliśmy zobaczyć filmik, na którym Pasut wyraża chęć do walki z Revo i Gimperem. Wiele osób uwierzyło, że istnieje duża możliwość na odbycie się takiego starcia. Jeden z członków podcastu postanowił szybko rozwiać wszelkie przypuszczenia.

Revo odpowiada na propozycję Pasuta

Niedawno Robert Pasut udostępnił nagranie, na którym mówi o walce 2 vs 1 - członkowie podcastu Zgrzyt przeciwko Sutonatorowi. Pomysł spotkał się z różnymi reakcjami, a podejrzane zachowanie Pasuta  na filmie rozpoczęło falę komentarzy na temat nadużywania przez niego używek.

Na ten moment karta walk FAME MMA 21 jest już pełna, lecz mimo to szanse na odbycie się wspomnianego pojedynku były zerowe. Dlaczego? W jednej z ostatnich transmisji Revo podkreślił, że nie ma zamiaru walczyć w oktagonie nawet za ogromne pieniądze.

Niestety, muszę was wszystkich zmartwić. Nie zamierzam się bić w oktagonie, nawet za ogromną kasę, bo wiem, że taką mógłbym wyciągnąć.

Jednak możemy jeszcze liczyć na pojedynek Pasuta z samym Gimperem. Póki co Tomek nie zdążył się jeszcze wypowiedzieć na ten temat.