Rafonix vs Hejter Hype MMA - to najważniejszy pojedynek wieczoru pierwszej gali o tej nazwie. Kto wygrał walkę Rafonix vs Hejter? Jaki był wynik Marcin "Rafonix" Krasucki vs Mariusz "Hejter" Słoński? Opis walki Rafonix vs Hejter - jak przebiegała?

Rafonix vs Hejter Hype MMA

Rafonix vs Hejter Hype MMA - od tego wszystko się zaczęło! Starcie Marcin "Rafonix" Krasucki vs Mariusz "Hejter" Słoński było pierwszym pojedynkiem karty walk premierowej gali Hype MMA, który został oficjalnie ogłoszony. Panowie w przeszłości mieli już się ze sobą zmierzyć na gali FAME MMA. Wówczas "Rafonix" nabawił się jednak kontuzji. Jak się okazało, do pojedynku ostatecznie doszło, ale na gali, która ma na celu wypromowanie kolejnych gwiazd do organizacji FAME MMA. Rafonix vs Hejter Hype MMA to super fight i najważniejsza walka premierowego wydarzenia.

Kto wygrał walkę Rafonix vs Hejter?

Kto wygrał walkę Rafonix vs Hejter? Z pewnością na to pytanie odpowiedź wszyscy chcieli poznać jak najszybciej. Tego, kto wygrał walkę Rafonix vs Hejter, dowiedzieliśmy się w sobotni wieczór. Wówczas bowiem odbyła się pierwsza gala Hype MMA, a pojedynek "Rafonix" vs "Hejter" zobaczyliśmy na samym końcu gali.

 

Im do gali było mniej czasu, tym zakłady bukmacherskie Betclic większego faworyta widziały w kontrowersyjnym streamerze. W dzień gali kurs na jego wygraną wynosił około 1.40, podczas gdy triumf "Hejtera" oszacowano na 2.60.

Wynik Marcin "Rafonix" Krasucki vs Mariusz "Hejter" Słoński

Wynik Marcin "Rafonix" Krasucki vs Mariusz "Hejter" Słoński może być kluczowy dla dalszej przyszłości obu zawodników. Oczywiście - w galach typu FAME MMA czy Hype MMA przede wszystkim liczy się show i bycie kontrowersyjnym. Przede wszystkim jednak FAME MMA staje się coraz bardziej profesjonalne, jeśli chodzi również o poziom sportowy. Zarówno "Rafonix", jak i "Hejter" mieli przed Hype MMA na swoim koncie passę dwóch porażek z rzędu.

Jak się okazało - trzecią porażkę z rzędu zanotował na swoim koncie Krasucki. Słoński trafił pierwszym ciosem, dokończył robotę w parterze i w kilka sekund pokonał popularnego patostreamera.

Opis walki Rafonix vs Hejter

Opis walki Rafonix vs Hejter dla wielu z pewnością będzie sensacyjny. Walka zapowiadał się na ostrą bilatykę i taką była, choć tylko z jednej strony - Hejtera. Słoński trafił pierwszym ciosem, zamroczył Krasuckiego i dokończył całość w parterze, wygrywając pojedynek w kilka sekund.

Krasucki wracał do startów po przegranej z Wojtkiem Golą, z kolei "Hejter" we wrześniejszej walce niespodziewanie przegrał z Filipem Zabielskim, który wskoczył do karty walk FAME MMA 9 na kilkanaście dni przed galą. Ja się okazało, na zwycięską ścieżkę wrócił ten drugi.

Mariusz "Hejter" Słoński pokonał Marcina "Rafonixa" Krasuckiego przez TKO, runda 1