Rafalala to jeden z najgłośniejszych transferów organizacji MMA-VIP, za którą stoi między innymi ojciec polskiego freak fightu, czyli Marcin Najman. Kim jest więc kontrowersyjny nabytek tej federacji?

Kim jest Rafalala?

Kim jest Rafalala? Kto to Rafalala? Dobre pytania! Rafalala to kontrowersyjna transseksualistka, która znana jest ze swojej działalności artystycznej oraz szeroko pojętej aktywności zarówno społecznej, jak i internetowej. W przeszłości współpracowała między innymi z teatrem Krystyny Jandy. Ma na swoim koncie role teatralne, a także tworzyła sztuki czy pisała felietony. W sieci krążą sprzeczne informacje na temat tego, czy dokonała jakiejkolwiek korekty płci, czy nie. Fakt jest jednak taki, że czuje się kobietą.

Rafalala imię i nazwisko

Rafalala imię i nazwisko – czy wiadomo, jak brzmi? Na świat przyszła w Siedlcach jako Rafał. Aktualnie posługuje się imieniem i nazwiskiem Nina Kukawska.

Rafalala wiek, waga, wzrost

Rafalala wiek, czyli ile lat ma Rafalala? Urodziła się w 1983 roku, więc rocznikowo ma 38 lat. Jeśli chodzi o wzrost, Rafalala mierzy około 180 centymetrów. Waga przyszłej zawodniczki MMA-VIP pozostaje niewiadomą, ale z pewnością dowiemy się, ile waży Rafalala przy okazji jej debiutanckiego pojedynku w organizacji Najmana i spółki.

 

 

Rafalala walka

Do walki Rafalali prawdopodobnie dojdzie na gali MMA-VIP 3, czyli na najbliższym wydarzeniu tej federacji. Z kim walczy Rafalala? Jak na razie nie wiadomo, kto będzie jej rywalką w debiutanckim starciu na zasadach MMA.

O tym, czy Rafalala walki toczyła w przeszłości nieco mniej oficjalne, niż te na zasadach MMA - nie wiadomo. Być może sama zawodniczka uchyli rąbka tajemnicy w wywiadach przed walką na MMA-VIP.

Rafalala MMA

Rafalala MMA – tego połączenia z pewnością nikt się nie spodziewał! Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, kontrowersyjna zawodniczka już niedługo pokaże w klatce swoje umiejętności. Pod koniec lipca organizacja MMA-VIP ogłosiła zakontraktowanie nowej gwiazdy, wzbudzając tym samym ogromne kontrowersje, o co zapewne chodziło Najmanowi i spółce w przypadku angażu Rafalali.

Zobacz także - Marcin Najman zarobki

Rafalala kontrowersje

Rafalala wzbudza ogromne kontrowersje swoim zachowaniem i poglądami. Regularnie mogliśmy śledzić różnego rodzaju awantury czy „dramy” z jej udziałem. Do najgłośniejszych awantur z udziałem Rafalali przeszły między innymi starcia z posłem Arturem Zawiszą czy popularnym raperem Belmondo.

Rafalala Zawisza

Rafalala Zawisza, czyli program u Agnieszki Gozdry na antenie Polsatu News, który przeszedł do historii. Podczas nagrania Artur Zawisza, członek Ruchu Narodowego, w mocnych słowach ocenił zachowanie i postać Rafalali, a kobieta postanowiła oblać go wodą. Poseł stwierdził, że nie będzie dyskutować dalej z tego typu osobą i opuścił studio.

Rafalala Belmondo

Najgłośniejszą aferą w internecie z udziałem Rafalali była jednak sytuacja z Belmondo. Raper wyzywał Rafalalę, a ta odpowiedziała, wrzucając do sieci nagrania, podczas których widać było go leżącego w wannie u niej w mieszkaniu czy przytulającego się z nią. Sytuacja odbiła się szerokim echem w środowisku hip-hopowym, niejako rujnując reputację Belmondo.

Rafalala Snapchat

Rafalala szczególnie aktywna jest na Snapchacie, gdzie między innymi opublikowała słynne już nagrania z Belmondo. Jej konto – podobnie jak na innych serwisach społecznościowych – jest jednak często banowane, przez co trudno zlokalizować jej aktualny profil, jeśli ktoś ma ochotę śledzić poczynania kontrowersyjnej artystki.

Rafalala Instagram

A propos banowania – podobnie sprawa ma się z kontem Rafalali na Instagramie, które w przeszłości kilkukrotnie było banowane za kontrowersyjne treści. Wygląda na to, że aktualnie Rafalala nie posiada konta na Instagramie, jednak sytuacja ta lada chwila może się zmienić.

Rafalala Tik Tok

Podobnie sytuacja wygląda z działalnością Rafalali na Tik Toku. Wygląda na to, że jej aktualne konto nazywa się „mokradelko” i śledzi je około 15 tysięcy obserwujących. Podobnie jak w przypadku Snapachata i Instagrama, również tutaj sytuacja jest jednak dynamiczna...


Jak nazywa się Rafalala?
Rafalala to Nina Kukawska.
Ile lat ma Rafalala?
Rafalala urodziła się w 1983 roku.