Gala Prime Show MMA 6, którą można typować z kodem promocyjnym Fortuna, zbliża się wielkimi krokami. Organizacja przedstawiła już pierwsze szczegóły nadchodzącego wydarzenia. Wiemy już, że gala odbędzie się 21 października w Toruniu, na karcie walk Prime Show MMA 6 znajdzie się 12 starć, a kibice zobaczą w klatce aż 11 debiutantów. Wygląda jednak na to, że poznaliśmy również walkę wieczoru oraz co-main event gali Prime Show MMA 6!

Hitowe walki na Prime Show MMA 6

Prime Show MMA przyzwyczaiło fanów do tego, że nie boi się kontrowersyjnych zestawień. Po udanej gali z numerem piątym, wielu fanów liczy na to, że Prime Show MMA 6, na które kod promocyjny fortuna daje m.in. darmowe 20 PLN na start, również sprosta oczekiwaniom, a nawet przebije poprzednią edycję. Wiele wskazuje na to, że kibice będą usatysfakcjonowani. Według nieoficjalnych informacji na gali Prime Show MMA 6 odbędą się bowiem dwie hitowe walki, a mowa o starciach Jacek Murański vs Tomasz Oświeciński oraz Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Paweł Tyburski.

Takie informacje na swojej stronie zamieścił portal Tapology, który znany jest z tego, że często informuje o jeszcze nieogłoszonych walkach i najczęściej przecieki te okazują się prawdziwe.

Murański vs Oświeciński

O walce Murański vs Oświeciński mówi się już od kilku lat. Już w 2019 roku o takim potencjalnym zestawieniu na swoim Facebooku informował Mateusz Murański.

Oficjalna wiadomość!!!
mój Tata rzucił wyzwanie walki na gołe pięść Tomaszowi Strachowi Oświecińskiemu , interesy ojca reprezentuje Jurek Mazur który właśnie doprowadził do walki Mariusz Wach vs Dillian Whyte na gali stulecia podczas której dojdzie do rewanżu Joshua vs Ruiz. Jak widać Jurek Mazur jest bardzo skutecznym promotorem i liczę na to ze do tej walki na gołe pięśći Jacek Murański vs Tomasz Oświęcimski

Ponownie głośno zaczęło się mówić o tym starciu na przełomie 2021 i 2022 roku. Wtedy Jacek Murański atakował w mediach Oświecińskiego, jednak ten nie odpowiadał na zaczepki ze strony aktora. Wszystko wskazuje jednak na to, że walka Jacek Murański vs Tomasz Oświeciński odbędzie się właśnie na Prime Show MMA 6. W kuluarach mówi się bowiem o tym już od dłuższego czasu.

Don Kasjo vs Tyburski

Walką wieczoru Prime Show MMA 6 ma być natomiast starcie Don Kasjo vs Tyburski. Pojedynek ten oczywiście odbyłby się w formule bokserskiej, bowiem Życiński nie zamierza toczyć starć w MMA. Ta walka byłaby sporym zaskoczeniem, jednak na pewno satysfakcjonującym dla kibiców.

Tyburski i Don Kasjo w przeszłości byli ze sobą dość mocno skonfliktowani. Paweł Tyburski wielokrotnie wyzywał na pojedynek Życińskiego, jednak ten nie chciał się z nim zmierzyć. Doszło nawet do tego, że Tyburski przyjechał do klubu, w którym trenował w tamtym czasie Don Kasjo i doszło do sparingu. Został on jednak przerwany przez kontuzję Życińskiego.

Walka Don Kasjo vs Tyburski z pewnością dostarczyłaby kibicom wielu emocji. Życiński w ostatnim pojedynku został zmiażdżony przez Dominika Zadorę i w kolejnym starciu na pewno zrobi wszystko, aby powrócić na zwycięską ścieżkę. Paweł Tyburski jest jednak jednym z najlepszych zawodników jeśli chodzi o freak fighty. Pojedynek z nim nie będzie zatem należał do najłatwiejszych.