Poznaliśmy lokalizację gali Prime Show MMA 6. Tego, kiedy jest Prime Show MMA 6 dowiedzieliśmy się już przy okazji poprzedniej edycji, a więc znamy już datę i lokalizację szóstej gali. Prime Show MMA 6 odbędzie się 21 października w Toruniu!

Prime Show MMA 6 w Toruniu

Dokładną lokalizacją gali Prime Show MMA 6 będzie Arena Toruń. Hala ta może pomieścić między 5 a 6 tysięcy widzów. Co ciekawe będzie to nie tylko debiut federacji Prime w Toruniu, ale zarazem będzie to pierwsza freak fightowa gala zorganizowana w tym mieście.

Kto na Prime Show MMA 6?

Aktualnie nie poznaliśmy jeszcze żadnego nazwiska, które zapełni kartę walk Prime Show MMA 6. Znając jednak lokalizację można wysnuć już pierwsze wnioski odnośnie karty walk. Jak wiadomo Toruń to miasto, z którego pochodzi i w którym mieszka Daniel Magical.

Możliwe zatem, że to właśnie ten niezwykle kontrowersyjny streamer będzie twarzą kolejnej gali Prime. Nie wykluczone, że w klatce zobaczymy również jego brata, Łukasza "Magicala Jr" Malankowskiego. Magical Jr zadebiutował w klatce na Prime Show MMA 5, gdzie przegrał z Adrianem Ciosem.