Minął ponad tydzień od pierwszej edycji CLOUT MMA, a już dostaliśmy leak nowych zawodników. Artur Przybysz opublikował film, na którym przedstawia możliwe zestawienia na następnej gali.

Przyszli zawodnicy CLOUT MMA

Według Artura Przybysza na najbliższych wydarzeniach zobaczymy Normana Parke, prawdopodobniew w walce z Salimem Touahri'm. Jeden z widzów skomentował zdjęcie Salima, oznaczając CLOUT MMA oraz Parke. Oboje wyrazili chęć i zainteresowanie takim pojedynkiem - możemy więc spodziewać się sportowego zestawienia.

Następnymi zawodnikami prawdopodobnie będą Laluna oraz Piotr Piechowiak - oczywiście nie w jednym zestawieniu. Kobieta przegrała swój debiut i od tamtego momentu nie widzieliśmy jej już w oktagonie. Natomiast Bestia ma za sobą 3 wygrane w FAME MMA, więc do tej pory jest niezwyciężony.

Jednak każdego z wymienionych widzieliśmy już w oktagonie, a konkretniej w federacji FAME MMA. Jak widać, CLOUT lubi podbierać zawodników. Jednak warto podkreślić, że nic nie jest jeszcze pewne ani ogłoszone - czekamy na oficjalną odpowiedź.