Po zaskakującej wygranej Karolka z Mandziem na gali Fame MMA Friday Arena 2 przyszedł czas na 3 pozycję na karcie walk. W oktagonie Netto Areny Szczecin zmierzyli się Piotr Lisek oraz Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk. Czy debiutant dał radę doświadczonemu przeciwnikowi? Niemal dwadzieścia lat różnicy, to niejedyne różnice między rywalami.

Piotr Lisek nokautuje Daro Lwa na Fame MMA Friday Arena 2

Po tej walce nie do końca wiadomo było, czego właściwie powinniśmy się spodziewać. W tym przypadku różnica była zarówno w wieku, jak i warunkach fizycznych. Już od początku pierwszej rundy było widoczne, kto jest bardziej zdeterminowany do zwycięstwa. Mowa oczywiście o Lisku, który wywierał presję na Lwie od samego początku.

Od pierwszej chwili rzucił się na Dariusza, który rozpoczął ucieczkę. Panowie wylądowali się w parterze, gdzie Kaźmierczuk był zasypywany ciosami. Nikogo nie zdziwiło zatem, że już po paru chwilach sędzia zakończył pojedynek. Walka została przerwana w 1 minucie i 11 sekundzie rundy drugiej i zwyciężył ją Piotr Lisek technicznym nokautem!

Koniecznie sprawdźcie Fame MMA Friday Arena 2 wyniki na żywo!