Po pierwszym pojedynku, w którym Roger Salla pokonał Endiego, przyszedł czas na kolejną walkę tego wieczoru. Tym razem był to jeden z tych bardziej wyczekiwanych starć. W klatce zmierzyli się Łukasz "Mandzio" Samoń oraz Karol "Karolek" Dąbrowski. Między mężczyznami istniał realny konflikt, a walka miała mieć miejsce kilka wydarzeń wcześniej. Czy udało im się wyładować emocje spowodowane konfliktem?

Karolek wygrywa z Mandziem na Fame MMA Friday Arena 2

W tym przypadku widownia zdecydowanie wrzała od emocji, gdyż panowie od dawna mają ze sobą na pieńku. Choć Mandzio miał lepsze warunki fizyczne, to Karolek na tarczach prezentował się lepiej. Już w pierwszej rundzie było widać, że warunki fizyczne Samonia miały znaczenie. Oczywiście nie można ujmować charakteru Dąbrowskiemu, który nie bał się wyprowadzać ciosów, choć robił to bardzo ostrożnie, co zwolniło walkę.

Tempo nie spodobało się widowni, która zaczęła buczeć. Zapewne ta sytuacja sprawiła, że pojedynek w drugim etapie zaczął się nieco dynamiczniej. W tej sytuacji Netto Arena Szczecin zaczęła skandować ksywę Dąbrowskiego. Cała walka wciąż jednak była bardzo ostrożna i ten etap zakończył się raczej bez szału. Karolek jednak się rozkręcił i w trzeciej rundzie zaczął wywierać presję na swoim przeciwniku i trafiał.

Mandzio jednak nie wydawał się bardziej dynamiczny, a po chwili dostał w krocze od Dąbrowskiego. Następnie zainkasował kilka trafnych ciosów od swojego rywala. Po 3 pełnych rundach jednogłośnym werdyktem zwyciężył Karol "Karolek" Dąbrowski! Po ogłoszeniu tej decyzji panowie przeprowadzili cichą luźną rozmowę.

Bądźcie na bieżąco i sprawdźcie wyniki na żywo Fame Friday Arena 2!