Pierwsza walka na gali Fame MMA Friday Arena 2 odbyła się pomiędzy Andrzej "Endi" Czyszem a Rogerem Sallą. Pierwszy z wymienionych był debiutantem, natomiast drugi miał za sobą pierwszą walkę, którą odbył w trakcie High League 6. To sprawiło, że nad Sallą wisiała większa presja. Czy mężczyznom udało się zbudować emocje podczas pierwszego starcia na Netto Arenie Szczecin?

Roger Salla kończy Andrzeja "Endiego" Czysza w 2 rundzie!

Pojedynek rozpoczynający galę to nie lada presja dla zawodników, którzy biorą w niej udział. W tym przypadku już w 11 sekundzie nastąpiła przerwa, a to za sprawą działania Endiego, który wsadził Salli palca w oko. Roger jednak szybko wrócił do pojedynku i w pewnym momencie wydawało się, że zakończy przeciwnika. Jego rywal jednak wykazywał się determinacją, co doprowadziło do drugiej rundy.

Kolejny etap rozpoczął Roger, jednak Czysz szybko zadał jeden z mocniejszych ciosów, który zachwiał przeciwnikiem. Wystarczyło jednak parę chwil, żeby cała sytuacja stała się jasna. Choć obaj panowie wykazali się wysoką determinacją, to zwycięzca mógł być tylko jeden. Podczas 1 minuty i 9 sekund rundy drugiej doszło do tego, że dzięki technicznemu nokautowi Salla dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo.

Po walce jego rywal przyznał, że podczas kopnięcia chyba coś złamał, ale nie umniejszył swojemu rywalu i mu pogratulował.

Już teraz sprawdźcie wyniki na żywo Fame MMA Friday Arena 2!