Nowa federacja CLOUT MMA nie zwalnia tempa i po zdobyciu 113 tysięcy obserwatorów na Instagramowym profilu ogłasza datę pierwszej gali! Bez wątpienia organizacja ma szansę znaleźć się w topce tych najważniejszych freak fightowych gigantów na rynku. Kto zawalczy podczas najbliższego wydarzenia? Poznajcie najważniejsze informacje w pigułce!

CLOUT MMA już w sierpniu tego roku!

Organizacja, której ambasadorami są Lexy Chaplin i Sławomir Peszko szturmem wdarła się do Internetu i nie zamierza przestać zaskakiwać. Jeszcze kilka dni temu pojawiły się doniesienia i ogłoszenie o jej powstaniu, a już teraz otrzymujemy informacje, kiedy możemy oczekiwać pierwszego wydarzenia pod ich szyldem. Na swoich social mediach ogłosili, że już 5 sierpnia 2023 roku odbędzie się pierwsza gala CLOUT MMA. Miejsce tego eventu również już znamy, jest to nasza stolica - Warszawa, a dokładniej hala COS Torwar.

Kto zawalczy podczas najbliższego i jednocześnie pierwszego wydarzenia federacji? Tutaj wciąż dochodzi do wielu spekulacji ze względu na fakt, że nikogo oficjalnie nie ogłosili. Marcin Najman przyznał, że zaproszono go do udziału w gali. Może to oznaczać, że potwierdzają się plotki o przechwytywaniu przez CLOUT zawodników uczestniczących w High League.

Sławomira Peszko zobaczymy jako zawodnika prawdopodobnie dopiero w 2024 roku, jak sam on stwierdził - jest to jego marzenie. Oczywiście nie można zapomnieć o osobach, które jasno deklarują się, że nie wystąpią na Fame MMA, czyli w konkurencyjnej federacji. Mowa tutaj o Denisie Załęckim, który jest jedną z takich osób. Fani są zachwyceni ogłoszeniem i czekają na kolejne informacje, tym razem na temat zawodników.