Od momentu, gdy podczas konferencji FAME MMA 21 Don Kasjo został zaatakowany przez Tyburskiego, drugi z wymienionych ponosi szereg konsekwencji. Tym razem jednak mężczyzna twierdzi, że ktoś szykuje na niego materiał. Reakcja Pawła w tym przypadku należy do zaskakujących.

Ktoś szykuje materiał na Pawła Tyburskiego - "Nie mówię tu o Kasjo"

Po aferze związanej z atakiem na Kasjusza, karta walk FAME MMA 21 wygląda nieco inaczej, niż pierwotnie zakładano. Wszystko za sprawą faktu, że zarówno Don Kasjo, jak i Paweł nie pojawią się na sobotniej gali. Ponadto Canal+ zerwało współpracę z Tyburskim. Teraz jednak na świeczniku pojawił się nowy temat. Mianowicie ktoś ma szykować materiał na wspomnianego bliźniaka.

Wypowiedź mężczyzny brzmiała następująco:

Moi drodzy, jednak poczekamy dosłownie chwileczkę, na materiał, który szykuje ktoś na mnie. Na pewno się domyślacie kto. Nie mówię tu o Kasjo. Tylko ktoś, kto ma strasznie ból dupy. Ktoś, kto jest paskudnym człowiekiem. Poczekamy, i chętnie się do niego odniosę. Odniosę się do wszystkiego, co będzie zawarte w tym materiale, bo nie mam sobie nic do zarzucenia.

Nie był to jednak koniec tego, co były zawodnik FAME MMA miał do powiedzenia na poruszony przez siebie temat. W dalszej części monologu przyznał, że:

Na każdą zarzucaną mi rzecz odpowiem. Na każde kłamstwo oczywiście zareaguję tym i na każdy zarzut zareaguję w ten sposób, że sam pójdę na prokuraturę, zgłoszę, żeby zweryfikowali dane rzeczy. Zrobię coś, czego nie zrobił nikt - pójdę sam na siebie, na prokuraturę, żeby sprawdzili to, co mi jest zarzucane.

Czy macie podejrzenia kto może odpowiadać za wspomniany przez mężczyznę materiał? Mało kto komentuje jego wypowiedź, doszukując się potencjalnego autora. Większość jest poirytowana lub zażenowana kolejnymi akcjami związanymi z Tyburskim. W najbliższych dniach zapewne dowiemy się, czy to, co mówił, jest prawdą.