Ósma walka podczas Fame MMA 19 na krakowskiej Tauron Arenie to oczywiście czas na ostatni rewanż w tej karcie walk. Tym razem w oktagonie stanęli Alberto Simao oraz nie kto inny jak Paweł "Księżniczka" Tyburski. Obaj panowie wśród ostatnich starć mieli przegrane, więc z obu stron była presja udowodnienia swoich umiejętności. Tylko jeden z nich okazał się lepszy.

Alberto pokonany przez Pawła Tyburskiego - Fame MMA 19

Wyczekiwany rewanż Alberto i Tyburskiego, czyli jedna z mniejszości walk, które zostały zachowane w formule MMA. W tym przypadku więcej osób stawiało jednak na wygraną Księżniczki. Runda pierwsza dała nam możliwość zobaczenia silnych ciosów ze strony Tyburskiego. Widać było, że Alberto uciekał przed mocną konfrontacją i stawiał na ciosy wymierzane z dystansu. Po pierwszych 3 minutach to właśnie Tybori triumfował.

https://twitter.com/Outsider94X/status/1698085296645025893?s=20

W drugiej rundzie nie można było odmówić obojgu determinacji do walki. Można jednak jasno stwierdzić, że mężczyźni walczyli ogromnie chaotycznie. U Alberto jednak można było zauważyć problematyczność z jedną nogą. Doszło nawet do liczenia po jego stronie i do ostatnich chwil nie było jasne, czy ten wstanie. Niemal po chwili sędzia zapowiedział drugie liczenie i na nim zakończył się cały pojedynek.

Po 2 minutach 14 sekundach w drugiej rundzie walki zwyciężył Paweł Tyburski! Całość zakończyła się w bardzo przyjacielskiej atmosferze, a panowie wraz z Kubańczykiem zareklamowali zbiórkę na szczytny cel.

Już teraz sprawdźcie pozostałe wyniki na żywo Fame MMA 19!