Paweł "pavlloo" Szwed spróbował swoich sił w Hype MMA. Kim jest Paweł "pavlloo" Szwed? Paweł "pavlloo" Szwed wiek, waga, wzrost – co o nim wiadomo? Paweł "pavlloo" Szwed walki – czy ma już pojedynki na swoim koncie? Paweł "pavlloo" Szwed Hype MMA – z kim zmierzył się w debiucie? Paweł "pavlloo" Szwed YouTube – ile osób śledzi jego kanał na tym portalu?

Kim jest Paweł "pavlloo" Szwed?

Kim jest Paweł "pavlloo" Szwed? To pytanie mogli sobie zadać ludzie, którzy zapoznali się z kartą walk premierowej gali Hype MMA. Paweł "pavlloo" Szwed jest internetowym twórcą młodego pokolenia. Prowadzi swój kanał na YouTube pod nazwą "pavlloo", który subskrybuje ponad 65 tysięcy widzów.

"Interesuje się ciężko dostępnymi miejscami, tematyką paranormalną oraz zapomnianą historią", czytamy w opisie założonego pod koniec 2015 roku kanału. Łącznie filmy na tym kanale obejrzano ponad półtora miliona razy.

Paweł "pavlloo" Szwed wiek, waga, wzrost

paweł szwed pavlloo wiek

Paweł "pavlloo" Szwed wiek, waga, wzrost – z racji tego, że na Hype MMA występują nieco mniej znani twórcy, niż ci z FAME MMA, tego typu informacje, jak wiek, waga czy wzrost zawodników są trudno dostępne. Z pewnością znacznie więcej o zawodnikach dowiemy się przy okazji ich walka w nowo powstałej organizacji i wówczas będziemy mieli okazję uzupełnić brakującą wiedzę na ich temat.

Paweł "pavlloo" Szwed walki

Czy Paweł "pavlloo" Szwed walki toczył poza Hype MMA? Tego, czy pojedynkował się z kolegami na żarty, czy z przeciwnikami na ulicy niestety nie wiemy. Wiemy natomiast, że pojedynek na pierwszej gali Hype MMA był jego debiutancki w formule MMA. Jego przeciwnikiem był również stawiający swoje pierwsze kroki w Hype MMA Adam "Adix" Woźnicki.

 

Walka Szwed – Woźnicki była pojedynkiem poprzedzający walkę wieczoru, czyli starcie Marcin „Rafonix” Krasucki vs Mariusz „Hejter” Słoński. Choć Woźnicki miał większe doświadczenie w sportach walki, niespodziewanie to Szwed wygrał pojedynek, rozbijając rywala ciosami w trzeciej rundzie.

Paweł "pavlloo" Szwed Hype MMA

pavlloo na hype mma

Czy Paweł "pavlloo" Szwed MMA trenował już wcześniej? To wie tylko on i jego najbliżsi. Wiadomo na pewno, że dba o swoją sylwetkę, co widać po jego zdjęciach. Co ciekawe na jego social mediach możemy znaleźć zdjęcia z ludźmi z przeszłości związanymi z FAME MMA, ale dziś kojarzonymi z konkurencyjnym projektem High League. Na instagramowym profilu Szwega pojawiły się w przeszłości fotografie między innymi z Arkadiuszem „Panem” Pawłowskim czy Anielą „Lil Masti” Bogusz.

Paweł "pavlloo" Szwed Instagram

A propos Instagrama – profil o nazwie "pavlloo" obserwuje ponad 200 tysięcy obserwujących. 10 kwietnia mężczyzna ogłosił dołączenie do Hype MMA, co spotkało się ze sporym zainteresowaniem i dużą liczbą reakcji pod jego wpisem.

Paweł "pavlloo" Szwed Tik Tok

Paweł "pavlloo" Szwed Tik Toka również prowadzi niezwykle aktywnie. Na tym portalu pod nickiem "pavlloo" obserwuje go imponujące 1.6 miliona widzów. Łącznie jego wpisy polajkowano aż 44 miliony razy - robi wrażenie!


Kim jest Paweł "pavlloo" Szwed?
Paweł "pavlloo" Szwed jest twórcą internetowym.
W której federacji walczy Paweł "pavlloo" Szwed?
Paweł "pavlloo" Szwed walczy w federacji Hype MMA.