Adam "Adix" Woźnicki to kolejny z twórców internetowych, który spróbował swoich sił w Hype MMA. Kim jest Adam "Adix" Woźnicki? Adam "Adix" Woźnicki wiek, waga, wzrost – co o nim wiadomo? Adam "Adix" Woźnicki walki – czy ma już jakieś na swoim koncie? Adam "Adix" Woźnicki Hype MMA – kto będzie jego rywalem w debiucie? Adam "Adix" Woźnicki Instagram – czy prowadzi swoje konto na tym portalu społecznościowym?

Kim jest Adam "Adix" Woźnicki?

Kim jest Adam "Adix" Woźnicki, pytali z pewnością fani FAME MMA, którzy zobaczyli nazwisko tego zawodnika na karcie walk Hype MMA. Woźnicki jest twórcą internetowym, czynnie udzielającym się między innymi na Instagramie czy Tik Toku. Posiada także swój kanał na YouTube pod nazwą „adixon69_”. Kanał powstał jednak kilka miesięcy temu i „Adix” nie zamieścił na nim jeszcze żadnego materiału. Kto wie – być może planuje zrobić to po debiutanckiej walki na Hype MMA.

Adam "Adix" Woźnicki wiek, waga, wzrost

adam woźnicki adix wiek

Adam "Adix" Woźnicki wiek, waga, wzrost – na ten temat nie wiadomo zbyt wiele. Szczegóły, jeśli chodzi o jego wiek czy wzrost, z pewnością poznamy przy okazji walk „Adixa” na Hype MMA. Takie parametry, jak wzrost czy waga są bowiem często niezwykle istotne, jeśli chodzi o walkę na zasadach MMA czy w innej dyscyplinie sportów walki.

Adam "Adix" Woźnicki walki

Czy Adam "Adix" Woźnicki walki już jakieś toczył? Toczył, gdyż trenował sporty walki, co okazało się na kilka dni przed walką na Hype MMA. Woźnicki toczył pojedynki między innymi na Amatorskiej Lidze MMA. Oficjalnie pojedynek na pierwszej gali Hype MMA był jego pierwszym na zasadach MMA. Mężczyzna przygotowywał się do walki w klubie Fight Academy Stargard w, jak sama nazwa wskazuje, Stargardzie. Na swoich mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia między innymi z Adamem Wiśniewskim, więc można domniemać, że jest on jednym z jego trenerów.

Adam "Adix" Woźnicki Hype MMA

Adam "Adix" Woźnicki Hype MMA – o tym, że Woźnicki zawalczy na Hype MMA, dowiedzieliśmy się przy okazji ogłoszenia karty walk. Jego rywalem w debiutanckim starciu był inny z debiutantów, Paweł „pavlloo” Szwed.

 

Dla Woźnickiego nie była to jednak pierwsza styczność z galami FAME MMA czy Hype MMA. Na instagramowym koncie mężczyzny mogliśmy bowiem trafić na ciekawy wpis z września 2020 roku. Na zdjęciu, obok Woźnickiego, znajduje się Mariusz „Hejter” Słoński.

„Gratuluję pięknej wygranej wariacie! Dziękuje za tak wielką szansę i możliwość bycia w twoim narożniku” - czytamy w opisie wspólnej fotografii.

Choć "Adix" był sporym faworytem, niespodziewanie przegrał. W trzeciej rundzie rywal rozbił go ciosami i Woźnicki przegrał w debiucie.

Adam "Adix" Woźnicki Instagram

insta adam woźnicki adix

 

Adam "Adix" Woźnicki Instagram prowadzi niezwykle aktywnie. Możemy na jego profilu znaleźć między innymi zdjęcia z treningów MMA czy życia prywatnego. Jego profil o nazwie "_adix6_" śledzi blisko 250 tysięcy obserwujących. Nie ulega wątpliwości, że występ na pierwszej gali Hype MMA tylko i wyłącznie sprawi, że stanie się jeszcze bardziej popularny w sieci.

Adam "Adix" Woźnicki Tik Tok

Jak na młodego twórcę internetowego przystało, Woźnicki jest aktywny także na Tik Toku. Na tej platformie jego profil o nicku "adixon669_" obserwuje ponad 50 tysięcy widzów. Jego wpisy polajkowano łącznie blisko 400 tysięcy razy.

Zobacz także: Hype MMA. Historia, zasady, włodarze


Kim jest Adam "Adix" Woźnicki?
Adam "Adix" Woźnicki jest twórcą internetowym.
W której federacji walczy Adam "Adix" Woźnicki?
Adam "Adix" Woźnicki walczy w federacji Hype MMA.