Nowe ogłoszenia ze strony organizatorów gali CLOUT MMA wciąż nie ustają. Już od kilku dni, federacja zasypuje nas informacjami dotyczącymi zawodników, którzy zawalczą na ich pierwszym wydarzeniu. Wśród nowych twarzy znalazła się Nikita, Lizak, czy też Bartman. Kolejnym, który wejdzie do Cloutowego oktagonu jest nikt inny, niż Paweł Bomba!

Paweł Bomba zawalczy na CLOUT MMA 1

W karcie walk CLOUT MMA 1 pojawia się coraz więcej zawodników. Być może już niebawem okaże się, że zostanie ona kompletnie zapełniona. Idealnym do tego czasem jest I konferencja CLOUT MMA, która już niedługo będzie transmitowana. Na ten moment wśród nowych nazwisk znalazł się Paweł Bomba. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że Scarface wyszedł z aresztu, a teraz zawalczy w nowej federacji.

CLOUT MMA opisuje swój nowy nabytek, jako tego, z którym nie ma miejsca na nudę. Oczywiście ma to związek z prawdą, gdyż występując w innej federacji rzeczywiście "poddymiał". Nie wiemy jednak, jakie są warunki jego zwolnienia z zamknięcia, gdyż wcześniej mówiło się, że ma w nim spędzić dwa lata. Wielu jest ciekawych tego, z kim Bomba się zmierzy.

Wśród komentarzy odnoszących się do jego udziału w federacji, pojawia się więcej tych pozytywnych treści, niż negatywnych. Przyszli widzowie rozmyślają na temat tego, kto będzie jego przeciwnikiem, a wśród typów pojawia się Norman Parke, Amadeusz Ferrari, czy też Alanik. Tempo ogłaszania zawodników wciąż się zwiększa, więc jego przeciwnika poznamy już niebawem.

Już 5 sierpnia doznamy niemałych emocji, oglądając starcia w oktagonie na wrocławskiej Hali Stulecia!