Ciekawe informacje wokół organizacji High League wciąż się nie kończą. Poza szeroko komentowanym skandalem dla fanów federacji pojawiła się nowa ciekawa informacja. Kilka miesięcy temu wspominaliśmy, że Scarface został aresztowany. Tym razem okazuje się, że zawodnik federacji wyszedł na wolność. Co z jego odsiadką?

Paweł Bomba wypuszczony z aresztu

Jak powszechnie wiadomo, Paweł "Scarface" Bomba to jedna z kontrowersyjnych postaci federacji High League. Podczas swoich występów na konferencjach wykazywał się ostrym językiem i kąśliwymi uwagami. 4 miesiące temu informowaliśmy, że według dostępnych informacji został aresztowany. W niedługim czasie okazało się, że były to fakty, a zawodnik od tego czasu przebywał w zamknięciu.

https://twitter.com/Hunooo_/status/1663990722268102663?s=20

Jego przewinienia były związane z oszustwami, a karą, która była za nie zapowiadana, były 2 lata więzienia. W tym czasie na Instagramowym profilu mężczyzny pojawiały się listy do fanów i rodziny publikowane przez jego bliskich. Co ciekawe, wspominał w nich nie tylko o wsparciu ze strony tych dwóch grup, ale również o tym, że sama federacja High League go wspiera. Wspominał o tym w liście z 5 kwietnia.

Wczoraj jednak na swoim profilu Instagramowym zamieścił Instagram Stories, na których znajduje się na dworze ze swoimi psami. Nagranie opatrzone było opisem "Ktoś tu tęsknił, słyszałem". Pojawił się również kolejny kafelek z opisem głoszącym, że życie w klatce nie jest dla wilków. Pod jego okiem znalazł się charakterystyczny dla więźniów tatuaż z wizerunkiem łezki.