Pierwsza konferencja Clout MMA to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń przez miłośników freak-fightowych zmagań. Nowopowstała federacja zajęła miejsce High League i z pewnością chce się pokazać z jak najlepszej strony. Dotychczasowe zestawienia z karty walk Clout MMA, które poznaliśmy na oficjalnych mediach społecznościowych, budzą mieszane uczucia. Największą kontrowersją jest zakontraktowanie byłej dziewczyny Daniela Magicala. Jedni mówią, że to strzał w kolano, a jedni, że to szansa na jej przemianę. Czy Nikita pokaże się z dobrej strony na konferencji? Czy Marcin Najman "poddymi" z Andrzejem Fonfarą? Tego nie wiemy, ale znamy odpowiedzi na pytania: kiedy pierwsza konferencja Clout MMA? Gdzie oglądać transmisję pierwszej konferencji Clout MMA 1?

Kiedy konferencja Clout MMA

Nie łudźmy się, większość osób śledzących freakowe gale przekłada konferencje i wymiany słowne pomiędzy zawodnikami nad walki w klatce. Tak było od początku i raczej prędko się to nie zmieni. Przysłowiowe "chleba i igrzysk" pasuje tutaj jak ulał. Nikogo nie obchodzą bezbarwne zestawienia i czysto sportowe starcia. Po takie należy sięgnąć do KSW. Mamy nadzieję, że zawodnicy zrobią wszystko, aby obejrzeć całą konferencję z zapartym tchem. Konferencję Clout MMA zaplanowano na środę 12 lipca w Studiu Polsatu na ulicy Łubinowej 4A w Warszawie.

O której godzinie konferencja Clout MMA

O której godzinie rozpocznie się Clout MMA pierwsza konferencja? To pytanie zadają sobie wszyscy fani ostrych wymian słownych pomiędzy zawodnikami oraz głębokich spojrzeń podczas face to face. Pierwsza konferencja Clout MMA rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00.

Bilety na konferencję Clout MMA

Wejściówkę na pierwszą konferencję Clout MMA można nabyć na stronie goingapp.pl. Cena biletu to 29,99 zł. Przed konferencją odbędzie się także MEET&GREET, czyli okazja na spotkanie Lexy Chaplin i Sławomira Peszki, ambasadorów organizacji Clout MMA.

Trwa również sprzedaż biletów na galę Clout MMA 1. Najtańsze miejsca rozpoczynają się od 79 zł.

Pierwsza konferencja Clout MMA - transmisja

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji bezpośrednio na miejscu, transmisja online pierwszej konferencji Clout MMA będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja konferencji Clout MMA 1 jest zupełnie darmowa i będzie zapisana. W związku z tym bez problemu można ją obejrzeć ponownie w dowolnym czasie.

Kto na konferencji Clout MMA 1?

Wszystkie nazwiska nie są jeszcze znane. Włodarze wciąż mają w zanadrzu ujawnienie kilku z nich. Na ten moment znamy jednak połowę uczestników i zestawień. Oto lista kto na pewno wystąpi na konferencji Clout MMA 1:

  • Marcin Najman vs Andrzej Fonfara
  • Denis Labryga vs Dawid Załęcki
  • Tomasz Sarara vs Jay Silva
  • Zbigniew Bartman vs TBA
  • Nikola "Nikita" Biela vs TBA
  • Piotr "Lizak" Lizakowski vs TBA