2 marca na kanale YouTube'owym "Zgrzyt" pojawił się wywiad z Robertem Pasutem. Od dnia publikacji wzbudza on masę kontrowersji. Jedną z często przytaczanych w nim wypowiedzi, jest ta dotycząca Wiewióra. O co dokładnie chodzi?

Pasut wypowiedział się o zażywaniu nielegalnych substancji przez Wiewióra

Jak zapowiadał Revo jeszcze przed dodaniem odcinka wywiadu z Pasutem, może być to najmocniejszy wywiad w historii kanału "Zgrzyt". Ze strony zawodnika FAME MMA pojawiło się wiele kontrowersyjnych wypowiedzi. Jedną z nich jest oczywiście tekst dotyczący Maksymiliana Wiewiórki, który ostatnio wygrał turniej K-1 FAME MMA i został milionerem.

Co właściwie powiedział o nim były członek YouTube'owego kanału "Abstrachuje"?

K**wa no nie wiem. O Wiewióra to się boję, że za*pa się na śmierć.

Gimper odniósł się do jego słów, mówiąc o tym, że mimo że Wiewiór "tak grubo leci", to i tak świetnie radzi sobie w oktagonie. Robert przyznał wtedy, że dla niego to jest po prostu niesamowite. Zaczął również sugerować, że jest coś, o czym oni mogą nie wiedzieć.

Zastanawiał się nawet nad tym, że być może zwycięzca turnieju K-1 wcale nie przyjmuje takiej ilości nielegalnych substancji, jakie są mu sugerowane. Wiewiór na ten moment w żadnym stopniu nie odniósł się do sugerowanych mu działań.