Konferencja Prime Show MMA, która odbyła się 4 czerwca, zrobiła spore zamieszanie w karcie walk na piątą edycję tego wydarzenia. Została ogłoszona walka Prezesa FEN z Jackiem Murańskim, czy też starcie, w którym zmierzy się Sandra S z Wiolką w kobiecej walce. Czas na kolejne ogłoszenie, czyli pojedynek, w którym pojawią się Tomek Olejnik vs Czarny Polak.

Tomek Olejnik vs Czarny Polak - Walka pełna niewiadomych

Poprzednio ogłoszone zestawienia poszczególnych zawodników skupiały się wokół znanych nam nazwisk. Tym razem znamy tylko połowę z zapowiadanego pojedynku. Tomek Olejnik jest wszystkim znany jako osoba współpracująca z Kruszwilem i Kamerzystą. Z tej racji należy raczej do tych kontrowersyjnych postaci, zwłaszcza że brał on udział w szeroko komentowanej gali, w której mierzyć się mieli sobowtóry Putina i Zełenskiego.

W przypadku Czarnego Polaka ta popularność nie jest aż tak wielka, co sprawia, że dosyć mało wiemy na jego temat. Ronaldo Miranda Mira ma konto na Tik Toku, gdzie aktualnie obseruwuje go 140 tysięcy widzów. Nagrywa śmieszne filmiki, jednak nie wynika z nich to, jakim może być przeciwnikiem dla Olejnika. O tym przekonamy się dopiero 1 lipca 2023 roku w oktagonie.

Wiele osób ma problem do federacji, że ta po raz kolejny odpowiada za promowanie osoby ze środowiska Kamerzysty. Te same komentarze kieruje się w stronę Wiolki Koteleckiej, która także bierze udział w tej edycji. Z powodu niechęci do mężczyzny wiele osób życzy mu porażki, a co za tym idzie wygranej Czarnemu Polakowi.