Gala FAME MMA 18 w Atlas Arenie w Łodzi rozpocznie się 20 maja o godzinie 20:00. Wcześniej rozpocznie się transmisja FAME MMA 18 ze studia, które poprowadzi DeeJayPallaside.

FAME MMA 18 - o której godzinie pierwsza walka?

Pierwsze starcie na FAME MMA 18 to pojedynek debiutującego w klatce Mateusza Spysińskiego z Jakubem "Paramaxil" Frączkiem. Walka została zakontraktowana w formule MMA do 77 kilogramów. Z racji tego, że godzina rozpoczęcia FAME MMA 18 to 20:00, to pierwszą potyczkę w oktagonie powinniśmy zobaczyć około godziny 20:15.

Harmonogram gali

Federacja FAME MMA na swoją drugą galę w tym roku przygotowała w harmonogramie dziesięć ciekawych walk. Pierwszym pojedynkiem, o którym wspomnieliśmy już wcześniej jest walka Spysiński vs Paramaxil. Po niej dojdzie do pierwszej z dwóch walk kobiet. Debiutująca Elizabeth "Lizi" Anorue zmierzy się z Dominiką Rybak, która ma na koncie jedno zwycięstwo w formule K-1 i jedno w MMA. Wszystkie triumfy zanotowała na Prime Show MMA.

Im bliżej końca gali, tym oczy wszystkich fanów będą spoglądać na co-main i double main event. W tym pierwszym Marta "Linkimaster" Linkiewicz stoczy pojedynek z Ewą "Kleo" Brodnicka - byłą mistrzynią Europy i świata federacji WBO w wadze super piórkowej. Z kolei w pierwszym w historii FAME double main evencie Amadeusz "Ferrari" Roślik będzie mieć pełne ręce roboty. Najpierw jego rywalem będzie Kacper "Crusher" Błoński, a następnie Marcin Dubiel!

Wszystkie zestawienia

Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk FAME MMA 18:

Walka wieczoru

  • Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Kacper "Crusher" Błoński
  • Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Marcin Dubiel

Co-main event

  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Ewa "Kleo" Brodnicka

Karta główna

  • Dawid "Dzinold" Rzeźnik vs Robert "Sutonator" Pasut
  • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka vs Arkadiusz "Aroy" Tańcula (walka o pas do 84 kg)
  • Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Alan "Alanik" Kwieciński
  • Natan "Pierzasty" Marcoń vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk
  • Michał "Wampir" Pasternak vs Piotr "Szeli" Szeliga

Karta wstępna

  • Elizabeth "Lizi" Anorue vs Dominika Rybak
  • Mateusz Spysiński vs Jakub "Paramaxil" Frączek
FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.


O której godzinie jest FAME MMA 18?
Gala rozpocznie się o godzinie 20:00.